Kusząca propozycja. Zawsze będę przy tobie

Kusząca propozycja Brooke poznała Caleba w barze, gdzie samotnie obchodziła trzydzieste piąte urodziny. Spędzili ze sobą namiętną noc i rozstali się - jak sądzili - na zawsze. Wkrótce okazało się jednak, że Brooke jest sąsiadką Caleba, kupiła bowiem posiadłość, którą on od dawna starał się odzyskać. Gdy oboje ochłonęli z zaskoczenia, postanowili zawrzeć bardzo szczególną umowę... Zawsze będę przy tobie Annie porzuciła życie w mieście i przyjęła posadę nauczycielki w szkole Łowców Snów w rezerwacie. Była bardzo zadowolona z tej decyzji do chwili, gdy poznała swego przystojnego zwierzchnika. Johnny Lonebear to postać-legenda i wielki autorytet w miasteczku. W pierwszej chwili niegrzeczny i wyniosły, niespodziewanie zaprosił ją na indiańską uroczystość pow-wow. Nie przypuszczali, że to początek romansu, który wszystko odmieni... Harlequin Enterprises, 2004

Informacje dodatkowe o Kusząca propozycja. Zawsze będę przy tobie:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2004 (data przybliżona)
ISBN: 8323820880

Kup książkę Kusząca propozycja. Zawsze będę przy tobie

Kusząca propozycja. Zawsze będę przy tobie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2016-03-04, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie 2016-52 książki,
Zawsze będę przy tobie - Annie miała 17 lat, kiedy wyznała komuś miłość i to, że spodziewa się dziecka. Chłopak uciekł, dziecko poroniła. Parę lat później, gdy pracowała jako terapeutka w szkole, młoda dziewczyna zostawiła jej swoją maleńką córeczkę, ponieważ przerosła ją odpowiedzialność. Annie została opiekunką Laurel i wszczęła procedurę adopcyjną, a wtedy wróciła matka dziewczynki żądając jej zwrotu. Johnny natomiast swoją tragedię przeżył na wojnie. Teraz blond nauczycielkę i indianina połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Kusząca propozycja - Brooke spotkała Caleba dzień przed tym, jak miała poddać się sztucznemu zapłodnieniu w klinice. Z tym przypadkowo poznanym kowbojem uprawia dziki seks. Wkrótce okazuje się, że żadne sztuczne zapłodnienie nie jest już potrzebne.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski