Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności

Obudź drzemiącą w tobie magię!

Mat Auryn, profesjonalny czarownik i medium, nauczyciel okultyzmu, a także autor bestsellerowej ,,Mocy czarownicy" przedstawia kolejną książkę, dzięki której praktyka magii nie będzie miała przed tobą tajemnic. Ten przełomowy poradnik zawiera ponad 60 zaklęć i koncentruje się na metodach rzucania czarów tak, by zatarła się granica między światem widzialnym i niewidzialnym.

Dzięki tej książce odkryjesz drzemiącą w tobie potężną moc - duchową siłę, z której potrafi korzystać czarownica. Poznasz także narzędzia, którymi możesz posłużyć się wswojej magicznej praktyce. Nauczysz się pracować z żywiołami, Księżycem, planetami, a także wykorzystywać energię poszczególnych pór roku. Porady autora sprawią, że rozwiniesz zdolności parapsychiczne i poprawisz skuteczność swoich zaklęć. Oprócz własnych wypróbowanych zaklęć Mat przedstawia ponad tuzin magicznych formuł i przepisów znanych czarownic oraz praktyków.

Informacje dodatkowe o Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-10-25
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Tytuł oryginału: Mastering Magick: A Course in Spellcasting for the Psychic Witch

Kup książkę Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności

Kurs rzucania zaklęć. Rozwijaj swoje magiczne zdolności - opinie o książce

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2023-12-08, Ocena: 5, Przeczytałem,
"Kurs rzucania zaklęć" to książka, która porusza wiele ezoterycznych aspektów pod kątem zasugerowanym przez tytuł, czyli rzucaniu zaklęć.

Autor wprowadza osoby początkujące w podstawy magii oraz zaklęć, w przystępny sposób przybliża ten temat opisując wiele ważnych czynników, których wymaga ta praktyka.

W rozdziale trzecim opisane zostały zasady, którymi kierują się czarownice, zahaczając o misteria związane z czarostwem oraz nieco wiedźmiej filozofii - byłam miło zaskoczona, że takie treści się pojawiły, aczkolwiek niestety poświęcono im bardzo mało miejsca, jest to zaledwie liźnięcie tematu.

Kolejne rozdziały opowiadają o ochronie potrzebnej przy rzucaniu zaklęć, kreśleniu kręgów oraz wymaganych narzędziach - są to jednak wciąż podstawy, które moim zdaniem wymagają dalszego zgłębienia, by praktyka była efektywna.

Podobało mi się dodanie wstawek neopogańskich i odniesień do wpływu natury na czarownice oraz czarostwo - to moim zdaniem ważny aspekt. Fani astrologii również znajdą nieco informacji dla siebie.

Oko cieszy nie tylko prześliczna oprawa graficzna, ale także kilka stron bibliografii, na które polecam zwracać uwagę młodym czarownicom ?

A teraz przejdźmy do samych zaklęć, jest ich w tej książce sporo, oprócz przykładowych zaklęć, ćwiczeń, medytacji, są także propozycje praktyk wróżbiarskich. Nie wszystkie mi się spodobały, niektórych bym sama nie wykonała, ale można tu znaleźć wiele inspiracji i fajnych ćwiczeń dla początkujących czarownic.

Jeśli kogoś ciągnie do tego tematu to ten poradnik może stanowić swego rodzaju inspirację lub wprowadzenie, lecz nie polecam rzucania zaklęć na lewo i prawo po jego lekturze, a solidne zgłębienie tematu i nabycie większej wiedzy przed bardziej zaawansowaną praktyką ?

Psychic Witch. Uwolnij moc czarownicy i wzmocnij swój magiczny potencjał
Mat Auryn0
Okładka ksiązki - Psychic Witch. Uwolnij moc czarownicy i wzmocnij swój magiczny potencjał

Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;