reklama

Kuchnia Baltazara

Powieść "Kuchnia Baltazara" opowiada o losach kilku osób zaangażowanych w projekt tworzenia nietypowej restauracji. Tytułowy bohater, samotny czterdziestolatek, udzielając kursów gotowania, poznaje trzy kobiety. Lena, dziewczyna uwikłana w nieszczęśliwy romans, dzięki przyjaźni z Baltazarem decyduje się uwolnić z destrukcyjnego związku. Elżbiecie, zaniedbanej żonie i matce, kuchenne przygody pomagają na nowo odkryć własną kobiecość oraz wskrzesić dogasające uczucie

w małżeństwie. Jedynym celem Alicji jest uwiedzenie Baltazara, co w końcu osiąga przez bezpardonowe zabiegi. Początkowo sielankowa atmosfera powieści w miarę postępu akcji staje się pełna napięcia i nieoczekiwanych zwrotów. Książka adresowana jest do dorosłych odbiorców, ceniących sobie lekką, przyjemną prozę, która bawi bez wysiłku, a jednocześnie pobudza do refleksji nad relacjami międzyludzkimi.

Informacje dodatkowe o Kuchnia Baltazara:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2020-04-23

Tagi: bóg Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Kuchnia Baltazara

Kuchnia Baltazara - opinie o książce

Właściwie nie wiem co napisać o tej książce, niby fajna ale mam wrażenie że długo ją czytałam.
Duży plus za wydanie, dawno nie miałam w rękach książki która by miała śnieżnobiałe przepisy.
Baltazar i kobiety (każda inna a wszystkie spotkały się w jednej kuchni ) bohaterowie bardzo fajni.
Aaa i książka zawiera parę przepisów :)

po 2 część raczej nie sięgnę.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski