reklama

Księga wyjątkowych talentów

W świecie magii i tajemnic dwójka rodzeństwa, Zuzia i Antek, odkrywa, że niezwykłe przygody czekają tuż za zakrętem losu. Pewnego dnia od ukochanej babci dzieci dostają starą księgę talentów po ich przodkach – księgę, która odmieni ich życie na zawsze. Każde z nich może wybrać sobie jeden magiczny talent, z którego będzie mogło korzystać i doskonalić go dalej.

Ta książka pokazuje, że talent to tylko początek, a poświęcenie i praca są kluczami do sukcesu. To także podróż przez różne emocje, które kształtują nasze życie, i inspirująca lekcja, która zachęca do pogłębiania wiedzy o sobie samym i doceniania własnych umiejętności.

„Ta książka w bardzo przystępny i prosty sposób prezentuje różne etapy przeżywania żałoby oraz towarzyszące im emocje. Żałoba może być związana nie tylko z utratą bliskiej osoby, ale także ze stratą przyjaciela, rozstaniem rodziców (np. w wyniku rozwodu),odejściem ukochanego zwierzęcia czy nawet zgubieniem cennego przedmiotu. Każdy z nas wielokrotnie doświadcza żałoby w swoim życiu, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, czym ona jest.”

Psycholog Edyta Głazowska-Skrzyniarz

Informacje dodatkowe o Księga wyjątkowych talentów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-12-06

Kup książkę Księga wyjątkowych talentów

Niechciejkowo
Monika Kołodziej0
Okładka ksiązki - Niechciejkowo

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co się dzieje z rzeczami, których nikt już nie chce? Może mają swój świat i są w nim szczęśliwe? A może w tym drugim...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski