Księga snów - język podświadomości

Ten niezwykły sennik, napisany ponad 100 lat temu, odkryje przed tobą tajemnice 12 000 marzeń sennych - zaktualizowanych przez światowej klasy medium! Ta wyjątkowa książka to twój przewodnik do rozwoju osobistego poprzez zrozumienie swojego umysłu podświadomego. Dowiesz się, jak świadomość podczas snu może wpływać na twoje życie poprzez interpretację snów. Poznasz powody związane z koszmarami sennymi, które zakłócają twoje noce i ich przesłanie. Odkryjesz, jak sny prorocze mogą dawać ci wskazówki dotyczące najbliższej przyszłości. Ponadto sprawisz, że powtarzające się sny nie będą miały przed tobą żadnych tajemnic. Odkryj niezwykły świat snów - twojego języka podświadomości!

Informacje dodatkowe o Księga snów - język podświadomości:

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2024-04-05
Kategoria: Wiedza ezoteryczna

Kup książkę Księga snów - język podświadomości

Księga snów - język podświadomości - opinie o książce

„Księga snów. Język podświadomości” Gustavus Hindman Miller to wspaniały, spisany ponad sto lat temu zestaw marzeń sennych i ich interpretacji, która niejednokrotnie może nas zaskoczyć.
Sen jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Nie ma możliwości zrezygnowania z niego na stałe, a to o czym śnimy, może nam wiele powiedzieć o naszym życiu, czy też o naszych pragnieniach. Nie każdy z nas wierzy w to, że sny mają znaczenie, niemniej jednak większość z nas po charakterystycznym śnie pokusi się, aby sięgnąć po sennik i sprawdzić znaczenie snu. Ja od zawsze tak robiłam, bo ciekawość nie pozwalała mi przejść obojętnie obok moich snów.
Przyznam szczerze, że sama nie zawsze zapamiętuje swoje sny, kogo i w jakich sytuacjach w nich spotykam, myślę, że nie tylko ja tak mam, ale z tym boryka się większa liczba osób na świecie. Niemniej, jednak gdy tylko zapamiętam jakieś charakterystyczne miejsca, osoby, czy też sytuacje, które miałam okazję spotkać, czy przeżyć w moim śnie, to za każdym razem pokuszę się o sprawdzenie interpretacji moich snów, które zostały skrupulatnie opracowane przez medium.
„Księga snów. Język podświadomości” to niezwykle obszerna publikacja, która zawiera ponad 12000 interpretacji różnych snów, które zostały opracowane, a my mamy możliwość skorzystania z nich i zinterpretowania naszych pragnień, marzeń i podświadomych myśli, o które często nawet sami byśmy się nie podejrzewali! Sny bywają w naszym życiu bardzo zróżnicowane. Niekiedy śniąc, mamy tę świadomość, że jest to tylko sen, innym razem budząc się, zastanawiamy się, czy, aby na pewno to się nie wydarzyło naprawdę. Ludzka natura jest niezwykła, skomplikowana i nieprzewidywalna. Ja sama niejednokrotnie czytając interpretacje moich snów, uświadamiałam sobie, że może faktycznie nie chcę o tym komuś mówić, ale gdzieś w głębi duszy, po cichu o tym marzę! Nasze senne pragnienia, gdy się w nie zaczniemy zagłębiać, mogą okazać się niezwykle interesującym i złożonym tematem, który może nam wiele o nas samych powiedzieć.
„Księga snów. Język podświadomości” jest niezwykle obszerna i zawiera dużo interpretacji z wielu gatunków i dziedzin. Znajdziemy w niej rozmaite sny, które nas spotykają. Możemy poszukiwać tutaj zarówno zwykłych, jak i prostych przedmiotów, które spotkaliśmy w swoich snach, jak również sytuacji, które przeżyliśmy, czy spotkane w śnie osoby. Sennik ma to do siebie, że nigdy nie interpretuje dokładnie tego, co nas spotkało, ale tak naprawdę ile na świecie ludzi, tyle sytuacji, miejsc, doświadczeń, które możemy przeżywać, a ludzka wyobraźnia nigdy nie zna granic, dlatego też nie zawsze znajdziemy dokładnie to, co spotkało nas we śnie, ale bardzo często można również skorzystać z pokrewnych, czy przynajmniej bardzo zbliżonych snów, których interpretacja nam może podpowiedzieć, o czym śnimy my sami.
Jestem osobą, która niemal zawsze, gdy tylko uda mi się po przebudzeniu zapamiętać to, o czym w nocy śniłam, sprawdzać jakie znaczenie według sennika ma mój sen, a także liczę zawsze na nieco podpowiedzi, co w związku z tym snem może mnie w najbliższym czasie spotykać, dlatego jestem zachwycona, że tak wspaniała pozycja znalazła się w moim domu i mam możliwość korzystania z niej, kiedy tylko zechcę. Na półce ta obszerna i pokaźna pozycja również prezentuje się bardzo dumnie!

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski