Kryzysowy plan życiowy

Elżbieta Svensson z nutą ironii, sarkazmu, ale też ciętego dowcipu zaprawionego szczerością silniejszą niż poprawność polityczna, opowiada swoją historię, zwracając się bezpośrednio do kobiet – czytelniczek.

Wszystko zaczęło się od internetowego portalu plotkarskiego i artykułu dotyczącego jednej z polskich celebrytek. Z pozoru niewinne stwierdzenie zawarte w tekście stało się dla Elżbiety punktem wyjścia i czynnikiem zmuszającym ją do rewizji całego swojego życia oraz małżeństwa.

Czy uda się jej odnaleźć zagubioną radość, pewność siebie i życie? Odpowiedź znajduje się na kartach powieści „Kryzysowy plan życiowy”.

Informacje dodatkowe o Kryzysowy plan życiowy:

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Data wydania: 2017-12-14
ISBN: 978-83-7859-889-3

Kup książkę Kryzysowy plan życiowy

Kryzysowy plan życiowy - opinie o książce

Przeczytałam ją szybko, ponieważ książka nie jest gruba. Dodatkowo jest lekko napisana. Niestety nie zapadła mi jakoś specjalnie w pamięci. Fabuła nieskomplikowana, bohaterowie tacy... hmm nijacy bym rzekła, bez wyrazu. Wszystko zmierza w jednym celu, nie ma w niej nic zaskakującego, co bardzo lubię w takich historiach.

Książka przeczytana w ramach BT organizowanego przez Papierowy Bluszcz, Zapatrzona w książki oraz Marta wśród książek.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski