Kryzys małego macho jak rodzice i nauczyciele mogą lepiej zrozumieć chłopców

Dlaczego chłopcy mają w szkole więcej problemów niż dziew-czynki? Czemu wciąż wdają się w bójki? Skąd ich upór oraz harda mina? Czy sport i gry komputerowe to jedyna uznawana przez nich forma rozrywki? Chłopcy i dziewczęta różnią się od siebie, nawet jeżeli niektórzy zachowują się tak, jakby o tym zapomnieli! To głównie geny i hormony decydują o żeńskich i męskich cechach i sposobie bycia, nie tylko wychowanie i społeczeństwo. Dlatego mądry rodzic i pedagog będzie wykorzystywał wszystkie różnice płci, by uczynić z nich atut. Autor niniejszej książki, psycholog i ojciec, zaprasza nas do po-znania świata chłopców. Podpowiada, co powinno się zmienić w szkole i w domu, by mały macho mógł w pełni wykorzystać wszystkie dane mu przez naturę możliwości, by respektowane były jego potrzeby, a problemy we właściwy sposób rozwiązywane.

Informacje dodatkowe o Kryzys małego macho jak rodzice i nauczyciele mogą lepiej zrozumieć chłopców:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-7442-558-2

Kup książkę Kryzys małego macho jak rodzice i nauczyciele mogą lepiej zrozumieć chłopców

Kryzys małego macho jak rodzice i nauczyciele mogą lepiej zrozumieć chłopców - opinie o książce

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska