Kosmiczne Podróże

Ta książka to fascynująca podróż poza granice ciała, czasu i przestrzeni, w której przewodnikami są Rosalind McKnight oraz Robert Monroe. Pod opieką i przewodnictwem Niewidocznych Pomocników odkryjesz wielowymiarowy aspekt ludzkiej duszy, a nawet odwiedzisz statki UFO orbitujące wokół Ziemi, wylądujesz na Księżycu czy też odbędziesz podróż w czasie do roku 3000!

Odkrywcy (z ang. explorers) to odważni międzywymiarowi podróżnicy. Jednym z nich jest Rosie McKnight. Zgłębiała ona rozległe obszary niefizycznych świadomości. Wraz ze sławnym badaczem zjawiska opuszczania ciała fizycznego (z ang. out of body experience), Robertem Monroe, uczestniczyła w serii badań, które pomogły w znacznej mierze zrozumieć ludzką świadomość oraz wykazać, że jesteśmy czymś więcej niż naszymi fizycznymi ciałami. Wiele relacji z tych pionierskich sesji zaprezentowano z pełną dokładnością w niniejszej książce, ponieważ były rejestrowane.

Dzięki tym badaniom uzyskasz niezbędne informacje o: funkcjonowaniu pozaludzkich systemów energii; nawiązywaniu interakcji z wysoce rozwiniętymi istotami; koncepcjach związanych z wielowymiarowością wszechświata, życiem po śmierci i wymiarach zwierzęcych; naturze uzdrawiania i przewodnictwa.

„Dzięki odwadze Rosie McKnight i innych odkrywców z Instytutu Monroe’a uzyskaliśmy czystość wglądu i poczucie ogromu tego, co znajduje się poza naszym codziennym życiem”. – Laurie Monroe we wstępie

Informacje dodatkowe o Kosmiczne Podróże:

Wydawnictwo: Illuminatio