Koncert

Koncert jest romantyczną, bardzo zmysłową historią o utracie miłości i przebaczeniu, o trudnych wyborach, przeznaczeniu i heroicznej determinacji, by wszystko dobrze się ułożyło.

Kiedy Catriona Drouot, młoda terapeutka, zgodziła się spełnić prośbę umierającej diwy operowej, by ratować jej syna, Umberto, i przywrócić mu jego muzyczny dar, wiedziała, że staje przed trudnym zadaniem. Dziesięć lat wcześniej spędziła w jego ramionach upojną noc, której konsekwencje spadły na nią niespodziewanie.

Jej pacjent stracił wzrok w wypadku samochodowym, był teraz arogancki i zgorzkniały. Opierał się wszelkim próbom pomocy. Jednak Catriona wykorzystała swój piękny głos, a Umberto nie potrafił zignorować uczuć, jakie na nowo obudził w nim jej śpiew.

Wciągnięta w intrygi rozgrywające się między mieszkańcami rezydencji nad jeziorem Como Catriona odkrywa, że jej namiętność do Umberto nie wygasła. Jak ma powiedzieć o tym, co ukrywała przed nim tyle lat? Wkrótce zdaje sobie sprawę, że jej sekret nie jest jedyną tajemnicą falującą niespokojnie pod powierzchnią dostatniego życia toczącego się w rezydencji. Mroczne siły znów próbują dosięgnąć niewidomego kompozytora i pozbawić go życia.

Informacje dodatkowe o Koncert:

Koncert - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaramza
ewaramza
Przeczytane:2022-01-22, Ocena: 5, Przeczytałam,

Hannah Fielding nie jest znana polskiemu czytelnikowi, "Koncert" to pierwsza powieść przetłumaczona na polski. Książka, która jest w stanie zachwycić i porwać.. Romansidło na poziomie. Piękne opisy włoskich krajobrazów.Historia miłosna osadzona jest w środowisku związanym z muzyką i operą, jest dramat, namiętność, zazdrość.Polecam gorąco.

Lekkomyślność
Hannah Fielding0
Okładka ksiązki - Lekkomyślność

Podróż młodej kobiety do Hiszpanii okazuje się wyprawą w świat ryzykownych namiętności, dzikiego piękna i zemsty Czy miłość może zwyciężyć w świecie,...

Maskarada
Hannah Fielding0
Okładka ksiązki - Maskarada

Młoda pisarka nawiązuje niestosowny romans z Cyganem, przez co wplątuje się w sieć sekretów, kłamstw i pożądania. Latem 1976 roku Luz de Rueda powraca...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska