reklama

Kolory. Otwarci na świat!

Czy znasz już wszystkie kolory? Nie? Z nową serią ,,Otwarci na świat!" to dziecinnie proste! Oglądaj strony książki wypełnione ciekawymi przedmiotami i poznawaj barwny świat. W ten sposób nauczysz się rozróżniać kolory i je nazywać.

,,Otwarci na świat!" to seria edukacyjnych książek kartonowych dla najmłodszych dzieci, która krok po kroku pokazuje maluchom, jak fascynujący jest otaczający nas świat. Zaczynając od tak podstawowych zagadnień jak kolory, owoce, warzywa czy zwierzęta, dzieci będą stopniowo poznawać elementy codziennego życia.

Seria ,,Otwarci na świat!" to pięknie zilustrowane tytuły, które wspierają rozwój malucha na początkowym etapie życia (0-2 lata), ćwiczą jego spostrzegawczość, rozbudzają ciekawość oraz wzbogacają słownictwo i wiedzę o świecie. Tej serii nie może zabraknąć na waszej półce!

Informacje dodatkowe o Kolory. Otwarci na świat!:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-07-12
Kategoria: Inne

Tagi: Dzieci od narodzin do ok. 3 lat

Kup książkę Kolory. Otwarci na świat!

Kolory. Otwarci na świat! - opinie o książce

Avatar użytkownika - alicjaplaskonos
alicjaplaskonos
Przeczytane:2023-07-31, Ocena: 6, Przeczytałam,

To kartonowe, kwadratowe wydanie  z zaokrąglonymi rogami, które pozwoli Waszym dzieciom poznać nowe słowa w bardzo przyjemny sposób. Na każdej stronie znajduje się jeden obrazek i krótki dwuwierszowy, rymowany tekst opisujący ilustrację.  to aż 20 pięknych ilustracji.

,,Kolory", dzięki której na przykładzie różnych przedmiotów dziecko może się nauczyć kolorów.

To ładne, kolorowe i apetyczne książeczki, które z przyjemnością czytam z moim maluszkiem.

Ubrania. Otwarci na świat
Małgorzata Korbiel0
Okładka ksiązki - Ubrania. Otwarci na świat

Co to za części garderoby? Rozpoznajesz je? Z serią ,,Otwarci na świat!" to dziecinnie proste! Oglądaj kolorowe strony wypełnione przeróżnymi ubraniami...

Ortografiki. Ćwiczenia z H
Małgorzata Korbiel0
Okładka ksiązki - Ortografiki. Ćwiczenia z H

A gdyby nauczyć się ortografii w niekonwencjonalny, zabawny i skuteczny sposób? Zamiast wkuwać ją na pamięć, ucz się przez skojarzenia! Dzięki mnemotechnice...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung