Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co powiedziałyby pieniądze, gdyby potrafiły mówić? Czego chciałbyś się od nich dowiedzieć? Oto książka, która jest zapisem takiej niezwykłej rozmowy, jaką przeprowadziła autorka, sięgając bezpośrednio do energii pieniędzy!

Wiele osób wierzy, że zarabianie pieniędzy to ciężka praca, i że aby odnieść finansowy sukces, trzeba często poświęcić to, co najcenniejsze. A to po prostu nie jest prawda.

Ta wyjątkowa książka pokazuje, jak zbudować relację z pieniędzmi, która będzie zgodna z twoimi prawdziwymi wartościami. Odkrywając, czym naprawdę są pieniądze i jak działają, możesz się odprężyć i doświadczyć dobrego samopoczucia w związku ze swoimi finansami. Ucząc się, jak umiejętnie prosić o to, czego chcesz i hojnie to otrzymywać, stworzysz relację z pieniędzmi, która przyniesie wymierne rezultaty.

Po dwóch dekadach pracy jako doradca finansowy i zaledwie kilka tygodni po niepowodzeniu swojej firmy w Londynie, autorka książki zadała sobie pytanie - Co pieniądze naprawdę chcą mi powiedzieć? Zaczęła pisać odpowiedź i znalazła słowa wychodzące spod jej pióra… a które nie były jej własnymi. Zaczynały się od słów: Chciałabym ci powiedzieć, żebyś mnie kochał.

Sarah była na tyle zaintrygowana, żeby dowiedzieć się więcej na temat źródła tego przesłania i pisała w ten sposób przez trzy miesiące. Rezultatem jest zbiór zaskakujących, zabawnych i inspirujących porad czerpiących energię z samych pieniędzy. Zabiera nas do serca świata finansów i daje wgląd w to, jak pieniądze działają za kulisami naszego fizycznego świata.
Jasny, prosty język książki przełamuje niedostatek i oparte na strachu przekonania o pieniądzach. Niezależnie od tego, czy jesteś bogaty, biedny, czy gdziekolwiek pomiędzy, pokazuje, jak zbliżyć się do naturalnej obfitości i hojności.

Ta książka jest zaproszeniem do zrozumienia, czym naprawdę są pieniądze, i bardzo cię zaskoczy. Oferuje ścieżkę do rozwinięcia przyjaźni z pieniędzmi i pozbycia się strachu, zmartwień oraz stresu, które blokują przepływ tej bardzo potężnej energii.

Informacje dodatkowe o Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie.:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2024-06-01
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Love money, money loves you

Tagi: biały wiatr poradnik

Kup książkę Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie.

Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie. - opinie o książce

Stwierdzenie
„damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają”
„pieniądze szczęścia nie dają”
„pieniądze są wymysłem szatana”
„pieniądze to przyczyna samego zła”

To stereotypy i mity na temat pieniędzy powtarzane od wieków, z którymi spotkaliśmy się niejednokrotnie. Takie myślenie wyrządza więcej szkody, niż nam się wydaje. Bo nasz stosunek do pieniędzy może sprzyjać ich przyciąganiu albo przeciwnie. Twoje myśli o pieniądzach na poziomie podświadomości blokują je i może, dlatego borykasz się z ich niedoborem. Bo czy zamartwiając się, zarabiasz więcej? - Nie kombinuj, nie kalkuluj, po prostu otwórz swój umysł i serce na otrzymywanie pieniędzy, a to się wydarzy. Pamiętaj, otwartość przybliża największe marzenia, pozwól im wypłynąć.

Może warto zadać sobie pytanie i podjąć próbę odpowiedzi na nie.
Czym dla Ciebie są pieniądze? Co myślisz o nich? – Uwierz mi, że od tego zależy wiele.

„Kochaj pieniądze, pieniądze kochają ciebie” - jak myślisz, co powiedziałyby pieniądze, gdyby potrafiły mówić? Oto nietuzinkowa książka, która jest zapisem takiej niezwykłej rozmowy, jaką przeprowadziła autorka, sięgając bezpośrednio do energii pieniędzy!
Tu sam pieniądz przemawia do nas:
,, Słucham wszystkich twoich modlitw, próśb i tęsknot, jeżeli chodzi o pieniądze, żeby mieć mnie więcej. Ale muszę ci powiedzieć, że nie jestem w stanie odpowiedzieć na ten rodzaj marzeń i desperackich życzeń. Odpycha mnie siła twoich pragnień. Nie mogę przyjść na kolana, w ręce lub do portfeli tych, którzy szukają w desperacji’’.
(.)mogę być przyciągnięta do ciebie tylko wtedy, gdy masz pewien typ energii, który mnie przyciąga(.)

Rewelacyjna książka, która zawiera wiele cennych, ale przede wszystkim bardzo pomocnych porad o pracy nad sobą i ciekawych metod przyciągania pieniądza.

Avatar użytkownika - Zaczytananaemigr
Zaczytananaemigr
Przeczytane:2024-07-23, Ocena: 5, Przeczytałem,

Pieniądze odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Czy tego chcemy, czy nie, bez nich nie da się żyć stabilnie. Niemal każdego dnia wydajemy je w sklepie robiąc zakupy, płacimy rachunki za mieszkanie, za paliwo do samochodu, wydajemy na bilety, ubrania, leki i wiele jeszcze różnych rzeczy. Wielu z nas szuka rozwiązań umożliwiających polepszenie swojego budżetu.

Sarah McCrum również rozmyślała nad wieloma aspektami związanymi z pieniędzmi i możliwością ich powielania. Tym sposobem stworzyła dzieło, w której zawarła proste instrukcje tego jak odnieść sukces na rynku finansowym.

Ważnym elementem do uzyskania sukcesu finansowego jest odpowiednie nastawienie. Ciągłe zamartwianie się stanem konta niestety nam w niczym nie pomoże. Wręcz przeciwnie, często nas hamuje i blokuje nasze działania. Warto zatem odrzucić strach przed nowymi możliwościami. Będąc odważnym można zyskać wiele. W książce dowiemy się również o wielu istotnych kwestiach jaką jest oszczędzanie, odpowiednia inwestycja, rozsądne wydawanie, a nawet jak ważne jest właściwe zaciąganie długów i ich spłata.

,,Kochaj pieniądze, pieniądze kochają ciebie.” to książka, w której nie chodzi tylko o to, aby ją przeczytać. Z tej książki możemy wyciągnąć wiele wartościowych informacji, które pozwolą nam na podjęcie śmielszych kroków na ścieżce finansowej. Książkę możemy traktować niczym lekcje, które będziemy mogli wdrażać krok po kroku do swojego życia. Całość została napisana bardzo lekkim językiem, dlatego też książkę czytać się bardzo przyjemnie. Narracja czasem może intrygować, jednak została zastosowana nie bez przyczyny.

Jestem pewna, że każdy z was wyciągnie z tej książki coś dla siebie.

Bardzo polecam

Sięgacie po poradniki, które mają na celu poprawę Waszej sytuacji materialnej? Ja czasami sięgam, choć wiem, że i tak z dnia na dzień nie stanę się milionerką, jednak zawsze mam nadzieję, że z takich poradników dowiem się czegoś, co utkwi w mojej głowie, dzięki czemu będę lepiej rozporządzać moimi pieniędzmi. Tym właśnie sposobem mam dzisiaj dla Was recenzję książki o pięknym tytule, czyli „Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie”. Jest on napisany przez doradcę finansowego Sarah McCrun. Zobaczmy, czym wyróżnia się ta książka i czego uczy!

Poradnik ten zawiera masę ciekawych informacji, o których chciałyby nam powiedzieć pieniądze, gdyby potrafiły mówić. Uświadamiają nam, że zarabianie pieniędzy nie musi wiązać się z ciężką pracą ani nie trzeba niczego poświęcać, aby odnieść sukces finansowy. Dzięki tej książce można zbudować taką relację z pieniędzmi, która będzie zgodna z wartościami czytelnika. Poradnik ten uświadamia nam również to, że można doświadczyć dobrego samopoczucia związanego ze swoimi finansami, odkrywając to, czym naprawdę są pieniądze oraz jak działają. Książka ta uczy również tego, jak umiejętnie prosić o to, czego się chce, a następnie hojnie to otrzymywać. Dzięki temu można stworzyć taką relację z pieniędzmi, która przyniesie satysfakcjonujące rezultaty. Oprócz tego pomaga pozbyć się strachu, stresu i zmartwień, które blokują przypływ pieniędzy.

„Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie” jest książką, w której występuje prosty i jasny język, dzięki czemu czyta się ją szybko i przyjemnie. Jest ona napisana z punktu widzenia samych pieniędzy, które dają dużo cennych rad. Dzieli się ona na rozdziały, które potrafiły mnie mocno zaciekawić. Najbardziej przypadł mi do gustu ten opisujący ocenę finansową, który opowiada o tym, co pieniądze mówią o nas. Myślę, że ten rozdział może pomóc nam zrealizować jakiś zakupowy cel, na który w tej chwili nas nie stać. Podobało mi się w tej książce również to, że niezależnie od tego, czy jest się bogatym, czy biednym, w każdej sytuacji można doświadczyć przypływu pieniędzy, trzeba tylko zastosować się do ważnych kluczowych rad, które dają nam w tej książce pieniądze. Takie informacje według mnie dają nadzieję na to, że nawet ci biedniejsi ludzie, zmieniając swoje myślenie i podejście do pieniędzy, mogą poprawić swoją sytuację finansową.

„Kochaj pieniądze. Pieniądze kochają ciebie” jest prostym, poradnikiem, który szybko się czyta. Daje on wiele cennych rad, które można zastosować w życiu, aby poprawić swoją sytuację finansową. Myślę, że te rady można zastosować również do innych aspektów życia, w którym nie układa nam się najlepiej. Tak więc bardzo polecam Wam ten poradnik, można dowiedzieć się z niego wielu ciekawych rzeczy dotyczących pieniędzy, które w każdej chwili mogą się namnażać!

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski