Badania pokazują, że wiele kobiet nie doświadcza przyjemności i satysfakcji seksualnej.
W taoizmie, starożytnym systemie uzdrawiania i duchowości, uznaje się, że seksualność stanowi integralną część ogólnego stanu zdrowia. Autorzy połączyli wiedzę taoistyczną z osiągnięciami współczesnej medycyny, tworząc skuteczny program, który rozbudzi w kobietach pożądanie i wzmocni seksualną przyjemność. Nieważne, jak wygląda twoje obecne życie seksualne – dzięki tej książce poczujesz większe pożądanie, będziesz miała więcej satysfakcji i przeżyjesz tyle orgazmów, ile będziesz chciała. Dodatkową korzyścią z tych ćwiczeń jest zwiększenie witalności we wszystkich dziedzianch życia.

Ta lekko napisana książka pokazuje, w jaki sposób kobiety mogą doświadczać zmysłowej i seksualnej przyjemności. Najbardziej podoba mi się to, że autorzy zwracają uwagę właśnie na przyjemność, a nie tylko na orgazmy czy wielokrotne orgazmy. Połączenie wiedzy Wschodu i Zachodu pomoże wszystkim kobietom odnaleźć satysfakcję z seksu – bez względu na to, ile mają lat, samotnym i żyjącym w związkach, zarówno z mężczyzną, jak i kobietą.

Informacje dodatkowe o Kobieta multiorgazmiczna: Jak odkryć w sobie pełnię pożądania, rozkoszy i witalności:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2012-06-01
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Multi-Orgasmic Woman: Sexual Secrets Every Woman Should Know
Tłumaczenie: Elżbieta Smoleńska

Kup książkę Kobieta multiorgazmiczna: Jak odkryć w sobie pełnię pożądania, rozkoszy i witalności

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung