Kliknij mnie

Blipek chce wygrać w swojej komputerowo-książkowej grze .Ale tylko Ty możesz mu pomóc: klikając, dmuchając i trzęsąc książką! Ta interaktywna zabawa spodoba się wszystkim fanom NACIŚNIJ MNIE Herve Tulleta. UWAGA! Książka nie potrzebuje baterii, ani zasilania. Wystarczy dziecięca wyobraźnia!

Informacje dodatkowe o Kliknij mnie:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2015-06-17

Kup książkę Kliknij mnie

Kliknij mnie - opinie o książce

Avatar użytkownika - domiczyta
domiczyta
Przeczytane:2017-03-26, Ocena: 6, Przeczytałam, 2017, Alusiowe, Mam, Recenzenckie,
Amerykańska autorka Salina Yool, która stworzyła ponad 100 książek dla dzieci, wykreowała również postać wesołego Blipka. Książeczka "Kliknij mnie" to interaktywna przygoda, pochłaniająca dzieciaki i doskonale zastępująca im tableta! Bo Blipek jest uczestnikiem komputerowo-książkowej gry, w którą angażuje małych czytelników. Kolejne jej etapy Blipek może pokonać tyko dzięki pomocy czytających o jego poczynaniach dzieci, które mają za zadanie klikać, trząść czy łaskotać głównego bohatera :) Za dotarcie do ostatniego etapu gry przysługuje nagroda! I to nie byle jaka. Przekonajcie się koniecznie sami wraz ze swoimi pociechami. Wszystkim fanom kreatywnych książeczek autorstwa Herva Tulleta również i ta pozycja powinna przypaść do gustu. Bo czyż może być coś przyjemniejszego niż obserwowanie własnego dziecka, zafascynowanego uczestnictwem w książkowych wyprawach? Serdecznie poleca Ala i jej mama :) Wiek dziecka: 2+ (i czterolatek da się wciągnąć do zabawy).
Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-14, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Ciekawa pozycja książki interaktywnej, w której dziecko naciska paluszkiem, dmucha i obraca książką.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski