reklama

Klatka dla ptaków #3

Wystawa obrazów Yuuseia zostaje bardzo ciepło przyjęta, a młody artysta otrzymuje propozycję wyjazdu do Nowego Jorku. Tymczasem do Kizuny przychodzi list, który dla niej również oznacza opuszczenie hotelu Williams Child Bird. Drogi malarza i jego modelki powoli się rozchodzą. Czy jest choć cień nadziei, że ci dwoje kiedykolwiek spotkają się znowu? A może to w ramionach kogoś innego dziewczyna znajdzie szczęście?

Informacje dodatkowe o Klatka dla ptaków #3:

Wydawnictwo: Kotori
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-65722-83-6

Kup książkę Klatka dla ptaków #3

Klatka dla ptaków #3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2018-11-22, Ocena: 4, Przeczytałem,

DROGI SIĘ ROZCHODZĄ

Zasiadając do lektury poprzednich dwóch tomów „Klatki dla ptaków” nie miałem o tej opowieści żadnego pojęcia. Nie wiedziałem więc nie tylko o czym właściwie opowiada, ale także z ilu składa się części. Dlatego fakt, że trzecia jest już tym ostatnią, był dla mnie zaskoczeniem – tym bardziej, że mangacy rzadko ograniczają się do aż tak krótkich serii. Ale w tym wypadku wyszło to całości na dobre, bo dzięki temu wątki nie rozmyły się, a opowieść nie zdążyła nas znudzić.

Nie tylko ptaki mogą siedzieć w klatce. Ludzie także. Tym bardziej w miejscu takim, jak to. Bo klatka dla ptaków, czy jak chce tego oryginalna nazwa, Hotel Williams Child Bird, to nie żadne więzienie, a budynek mieszkalny. To tu mieszka Yussei, artysta, którego modelką zostaje Kizuna. Dziewczyna nie wiodła najlepszego życia, jej szalone zachowania mogły zagrozić nie tylko jej wolności, ale i życiu, jednak u boku malarza znalazła coś na kształt szczęścia i spokoju.
Teraz, gdy wystawa jego obrazów zostaje dobrze przyjęta, a on sam otrzymuje propozycję wyjazdu do Ameryki, Kizuna dostaje pewien list. Wszystko zaczyna się zmieniać, pobyt w Klatce dla ptaków powoli się dla niej kończy, a drogi jej i Yuuseia rozchodzą się. Pytanie tylko czy już na zawsze? I co z uczuciem, które między nimi istniało?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/11/klatka-dla-ptakow-3-rihito-takarai.html

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung