Klara (z obwolutą)

Klara Izy Kuny - głośny, bestsellerowy debiut.

Nie znacie Klary? Niemożliwe. Po ulicach chodzą ich tysiące.

Tragikomiczny portret współczesnej singielki Klary, wciąż szukającej szczęścia. Czego Klara nie ma? Męża, dzieci i ustabilizowanego życia. A co ma? 39 lat, żonatego kochanka, kredyt hipoteczny, czarnego kota, ukochaną przyjaciółkę Wronkę, wiecznie zrzędzącą matkę, zwyczaj topienia smutków w alkoholu, wiarę w moc xanaxu i cięty język. Klara kocha i nienawidzi. Płacze i się śmieje. Pragnie umrzeć i rozpaczliwie chce żyć.

Z pozoru zabawny pastisz życiowych seriali i powieści, a tak naprawdę bolesna prawda o braku porozumienia między ludźmi i naszych obyczajach. Czarny humor, pieprzny język, prawdziwe emocje.

Ta historia o zniecierpliwieniu, przemijaniu i bezsilności bawi nas wisielczym humorem, pociąga lekkością i wdziękiem, zasmuca monotonią trwania. Interesujący, oryginalny i niepokojący debiut.

Eustachy Rylski

Niezwykle dowcipny, a jednak gorzki i dojmujący obraz życia inteligentnej, wrażliwej czterdziestolatki. Depresja, alkohol, myśli samobójcze. A jednak zdrowo się uśmiałam.

Anna Dereszowska

Informacje dodatkowe o Klara (z obwolutą):

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2024-03-20

Tagi: Klasyka prozy literackiej

Kup książkę Klara (z obwolutą)

Film
Klara
Izabela Kuna0
Okładka ksiązki - Klara

Zaskakujący debiut prozatorski utalentowanej aktorki, scenarzystki i blogerki. Tragikomiczny portret współczesnej singielki Klary, wciąż szukającej szczęścia...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung