Kicia Kocia. Wiosna!

Tom 34 cyklu Kicia Kocia

Kicia Kocia wybrała się z mamą do parku, żeby podziwiać budzącą się wiosnę, pąki na drzewach ipierwsze kwiatki. Spotkały tam Packa i jego mamę - przyjaciele razem zaczęli obserwować przyrodę. Znaleźli też chore zwierzątko, któremu udzielili pomocy.

Informacje dodatkowe o Kicia Kocia. Wiosna!:

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2023-03-08

Kup książkę Kicia Kocia. Wiosna!

Kicia Kocia. Wiosna! - opinie o książce

Avatar użytkownika - kulturadladzieci
kulturadladzieci
Przeczytane:2023-05-07,

Czy jest tu ktoś, kto nie zna Kici Koci? 🐱 Nie wierzę. Kicia Kocia jest wszędzie. Znają ją nawet osoby bezdzietne i - ba!, pałają do niej prawdziwą sympatią. 😻 Wcale nie zdziwił mnie fakt, kiedy podczas ostatniej wizyty u dentysty, zamiast naklejki dzielnego pacjenta - Mikołaj dostał egzemplarz: "Kicia Kocia u dentysty". 📗 Nie muszę chyba dodawać, jaka książeczka została polecona przez pediatrę, kiedy cała wizyta upływała w atmosferze buntu pierworodnego? Czy to wystarczające dowody na to, że Kicia Kocia opanowała nie tylko świat dzieci, ale i dorosłych - stając się ulubionym cyklem bestsellerowych książek dla najmłodszych? 👶

Tym razem Kicia Kocia wybiera się z mamą na wiosenny spacer do parku, gdzie spotyka Packa z mamą.🌳 Maluchy świetnie się bawią, szukając pierwszych oznak wiosny. 🌿 Nagle zauważają rannego jeża. 🦔 Czy uda się go uratować? Jak zakończy się spacer? Przeczytajcie w najnowszej książce o przygodach Kici Koci. 📖

"Kicia Kocia. Wiosna" ma miękkie strony i kwadratowy format. Ilustracje autorki są, jak zawsze, wyraźne i pełne kolorów. 🎨 Książka nie tylko opowiada o pierwszych oznakach wiosny, których dziecko może szukać na spacerach z rodzicami, ale również pokazuje, jak się zachować, kiedy podczas wędrówek zauważymy ranne zwierzę. 🐾 Ta lektura uwrażliwia na krzywdę i los zwierząt oraz uczy maluchy empatii. 👧 Jeśli brakuje Wam wiosennego słońca, koniecznie sięgnijcie po książkę "Kicia Kocia. Wiosna". Lepszy humor i uśmiech na ustach gwarantowany. 🙂

Na rynku możecie znaleźć kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej, kartonowe opowiadania o Nunusiu, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania, książeczki z okienkami, Akademię Kici Koci, Kicię Kocię po angielsku i po ukraińsku. 👍 To, co je wszystkie łączy to postać rezolutnej Kici Koci, która podbiła serca młodszych i starszych czytelników. 🧡 Najmłodszym przypadły do gustu duże, wyraźne ilustracje pełne barw i coraz to ciekawsze przygody kotki. Dla dorosłych staje się ona nieocenioną pomocą i towarzyszką w poznawaniu świata. 👨‍👩‍👧‍👦

Avatar użytkownika - katee87
katee87
Przeczytane:2023-03-28, Ocena: 6, Przeczytałem,

"Kicia Kocia. Wiosna" - to kolejny tom przygód uroczej kotki i jej wiernych przyjaciół.

To wspaniała, pełna ciepła i pozytywnych emocji książka, która wprowadzi małych czytelników w piękny świat budzącej się do życia przyrody równocześnie uwrażliwiając na potrzeby zwierząt.

Piękny, wiosenny dzień wypełniony był ciepłem i promieniami słońca. Kicia Kocia wraz z mamą postanowiły wyjść na spacer, by przyjrzeć się rozkwitającej  przyrodzie. Park tętnił życiem, a pierwsze oznaki wiosny - pąki na drzewach, delikatne krokusy i przebiśniegi, podkreślały jego urok. To tam,  spotkały najlepszego przyjaciela małej kotki - Packa. Dzieci z zapartym tchem zaczęły obserwować wspaniały, budzący się do życia świat, w pewnej chwili dostrzegając ukrytego w trawie, chorego jeża.

Ta wspaniała przygoda skłania Kicię Kocię do odkrycia głębszych pokładów empatii oraz zwrócenia uwagi na potrzeby zwierząt. Historie takie jak ta ukazują, że zawsze istnieje możliwość pomocy, niezależnie od okoliczności. Kicia Kocia, z niezwykłą delikatnością, służy pomocą choremu zwierzątku dając przykład właściwego postępowania.

Przyjaźni bohaterowie oraz ich pełne emocji przygody, z którymi bez trudu mogą utożsamiać się dzieci, tworzą świat bliski codziennej rzeczywistości każdego przedszkolaka. Nic więc dziwnego, że fenomenem tego tytułu jest liczna rzesza fanów wśród maluchów, którzy z utęsknieniem oczekują na kolejne emocjonujące przygody sympatycznej kotki.

"Kicia Kocia. Wiosna" to tytuł, który z całą pewnością zwróci uwagę najmłodszych czytelników. Ta urocza lektura nie tylko zapewni im niezapomniane chwile spędzone w towarzystwie ulubionej bohaterki, ale również uwrażliwi na los zwierząt oraz rozwinie w dziecku uczucie empatii. Zatem, jeśli chcesz zaoferować swojemu dziecku inspirującą i wciągającą opowieść, pełną przygód i radości, gorąco polecam.

Kicia Kocia. Co się dzieje z placem zabaw?
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia. Co się dzieje z placem zabaw?

Pewnego dnia Kicia Kocia słyszy za oknem hałas - pracują ciężkie maszyny. Czy niszczą plac zabaw? Kicia Kocia i jej przyjaciele dowiadują się jednak, że...

Kicia Kocia na traktorze 2022
Anita Głowińska0
Okładka ksiązki - Kicia Kocia na traktorze 2022

Kicia Kocia odwiedza wujka na wsi. Zachwyca się traktorem, który wujek kupił do pracy w sadzie. Wspólnie wybierają się na zbiór owoców. Po powrocie...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz