Karczmy, zajazdy, restauracje

To publikacja ciekawa zwłaszcza dla osób, które podróżują po Polsce, chcą się zatrzymać na filiżankę kawy lub gorący posiłek. Książka jest praktycznym przewodnikiem po różnych obiektach ? nowoczesnych i zabytkowych. Niektóre z nich warte są odwiedzenia z powodu wybornej kuchni lub ciekawej aranżacji wnętrz, inne z uwagi na położenie w pięknej okolicy bądź przy ważnych szlakach komunikacyjnych. Autorka opisała ponad 160 miejsc , często prezentując również ich historię i związane z nimi postacie. Publikacja zawiera wiele fotografii, które oddają klimat omawianych miejsc, zaś liczne mapki ułatwiają dojazd do wybranych obiektów?Ponad 160 niezwykłych miejsc!?Szczegółowe opisy lokali, ich historia i wystrój wnętrza?Przy każdym obiekcie mapa dojazdu, aktualne telefony i mnóstwo praktycznych informacji?Niektóre potrawy wybrane z menu?Ponad 400 zdjęć obiektów, wnętrz i potraw?Mapki regionów i ciekawe opisy okolicZ serii MIEJSCA NIEZWYKŁE polecamy też Wypoczynek w dworach i pałacach oraz Sanktuaria w Polsce, a od 2008 roku również SPA

Informacje dodatkowe o Karczmy, zajazdy, restauracje:

Wydawnictwo: HACHETTE
Data wydania: b.d
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Karczmy, zajazdy, restauracje

Karczmy, zajazdy, restauracje - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung