Karaoke Capitalism. Zarządzanie dla ludzkości

Nowa koncepcja kapitalizmu: zadziwiająco prawdziwa i świeża * Poznaj prawdę o dzisiejszej ekonomii i przyłącz się do rewolucji talentu * Wyłamuj się od powszechnie przyjętej logiki i ograniczeń * Egzekwuj swoje prawo do zmieniania świataPoznaj podręcznik przetrwania w dzisiejszym, postawionym na głowie świecie biznesu. Ta książka przedstawia nową koncepcję kapitalizmu. To manifest do Ciebie. Uwolnij umysł. Uczyń wiedzę Twoją przewagą konkurencyjną. Bądź sprawny: wykorzystuj niedoskonałości rynku.Autorzy widzą świat jako kosmopolityczny klub. Każdy ma nieskończoną swobodę wyboru. Każdy może wziąć mikrofon i wyrazić swoje "ja". W tym świecie tylko wyobraźnia i innowacja pozwalają społeczeństwom, organizacjom i jednostkom wybić się z tłumu. To świat, w którym wolny wybór może przewrócić wszystko do góry nogami. Jeśli wątpisz, że ten świat jest prawdziwy, pomyśl o tym: obecnie najlepszy raper jest biały, Dania wysłała miniaturową łódź podwodną na wojnę prowadzoną na pustyni, a ubogie niegdyś kraje stają się silne z dnia na dzień.Ta książka jest zbiorem raportów z biznesowej linii frontu. Znajdziesz tu nowe pomysły i odmienne spojrzenie na znane fakty. Odkryjesz miejsca, w które nie sięga wzrok. Ridderstrale i Nordström zachęcą Cię do myślenia i stawiania nowych pytań. Dowiesz się: * jak są obalane stare zasady -- wieże z kości słoniowej; * jak anomalie stają się normalnością; * jak pokonywać "tych, którzy mają" -- rewolucja talentu; * jak pękają ekonomiczne bańki mydlane; * jak powstają monopole przyszłości; * jak emocje przenikają świat biznesu i kto na tym zyskuje; * dlaczego czasy pomnikowych korporacji kończą się.Zacznij swoją podróż po galaktykach rynkowej inspiracji.

Informacje dodatkowe o Karaoke Capitalism. Zarządzanie dla ludzkości:

Wydawnictwo: Onepress