reklama

Odkryj regeneracyjny program jogi jako terapię dla wszystkich biegaczy. Ta wspomagająca i bezpieczna aktywność fizyczna pomoże ci zyskać zdrowie oraz usunąć ból i napięcie w ciężko pracujących mięśniach. Ten profesjonalny poradnik napisany przez biegaczkę długodystansową i instruktorkę jogi prezentuje 88 pozycji jogi dla biegaczy, dzięki którym wzmocnisz mięśnie oraz stawy kolanowe i skokowe, wytrzymałość oraz oddech. A dodatkowo wyeliminujesz powstawanie kontuzji i urazów występujących po biegu. Przekonasz się, że joga to nie tylko rozciąganie, ale również masaż powięzi i ćwiczenia na stawy. Joga dla biegaczy poprawi twoją siłę, mobilność i elastyczność oraz przyspieszy proces regeneracji po biegu.

Informacje dodatkowe o Joga dla biegaczy. Popraw siłę, mobilność i elastyczność oraz przyspiesz proces regeneracji po biegu :

Wydawnictwo: Vital
Data wydania: 2022-08-12
Kategoria: Sport
Tytuł oryginału: Yoga for Runners
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Marcin Masłowski

Kup książkę Joga dla biegaczy. Popraw siłę, mobilność i elastyczność oraz przyspiesz proces regeneracji po biegu

Joga dla biegaczy. Popraw siłę, mobilność i elastyczność oraz przyspiesz proces regeneracji po biegu - opinie o książce

Książki nie ocenia się po okładce. Książki nie ocenia się po wydaniu. Książki nie ocenia się po obrazkach, przypisach. Książki nie ocenia się po papierze, na jakim jest wydrukowana. Książki nie ocenia się po cenie, którą trzeba za nią zapłacić.

Skoro już sobie to wszystko powiedzieliśmy, to teraz przejdźmy do wyjaśnienia, dlaczego 5/10. Nie, nie dlatego, że treść jest kiepska. Treść jest 9/10. Wyjaśnienia ćwiczeń, obrazki, porządna dawka teorii. Tu jest wszystko. Wszystko, co wiedzieć powinniśmy, żeby zacząć z jogą, lub wyleczyć kontuzję i być może zostać z nią na dłużej.

Dalej nie wyjaśniłem, dlaczego 5/10... Wszystko, co napisałem na początku to prawda, ale... Zawsze jest jakieś, ale... Jak można za książkę zapłacić 120 zł (to jest cena wydawcy, 80 zł to średnia cena z Internetów -- też dużo), jeśli grzbiet jest średnio sklejony i kartki będą wypadać. Przecież to jest podręcznik, który jeśli ma być używany, będzie wertowany tysiące razy, a po przeczytaniu przez 3 osoby już się rozlatuje... Cała książka jest wydrukowana na jakimś ciężkim papierze, który się trwale odkształca jak jakiś cienki plastik. W przypisach zawarte są reklamy. Tak, dodatkowe reklamy w książce za tyle kasy.

Podsumowując: treść 9/10 -- znajdziecie w niej to, czego szukacie -- patrząc tylko na sam tytuł. Biorąc pod uwagę książkę jako przedmiot z papieru -- ocena jest, jaka jest.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski