Język cudów

Porozumiewanie się ze zwierzętami umożliwia stworzenie głębszej relacji z naszymi ,,futrzastymi" przyjaciółmi i daje szansę na uwolnienie się od bólu i strachu dzięki dostrojeniu się do ich radosnych wibracji. Amelia Kinkade, ekspert w dziedzinie rozmów ze zwierzętami, wyjaśnia mechanizm działania tej płynącej prosto z serca relacji.

Amelia stanowczo twierdzi, że porozumiewanie się ze zwierzętami nie jest wyjątkowym ,,darem", ale umiejętnością, która obejmuje nauczenie się wykorzystywania wszystkich naszych zmysłów w celu zrozumienia płynących informacji. Zdolności telepatii można nauczyć się tak samo jak gry na pianinie, skrzypcach czy jazdy na nartach. To pewna forma sztuki podobna do malowania czy baletu, w tym sensie, że wymaga od nas cichej dyscypliny i cierpliwości.

Czy zwierzęta mogą zmienić cię do tego stopnia, że uwolnisz się od nowotworu, depresji czy innej choroby? Czy pomogą ci wyzbyć się frustracji, złości i winy? Czy potrafią przyciągnąć cię do swojej rzeczywistości, w której radość jest tak wielka, że przyćmiewa każde ludzkie cierpienie? Czy chcesz nauczyć się od nich jak zapomnieć o swojej przeszłości? Czy twój pupil jest w stanie wewnętrznie cię uzdrowić? Tak! Twój pies, kot czy inny zwierzęcy przyjaciel może wibrować z dużo większą częstotliwością niż ty. Jeśli tylko otworzysz się na nią, twój pies może cię rozweselić, kot uspokoić, a koń poprawić widoki na przyszłość... zależnie od tego jak bardzo pragniesz takiego uzdrowienia i zharmonizowania się z jego energią.

O autorce

Amelia Kinkade to międzynarodowym mówca, wizjonerka, aktywistka na rzecz ochrony przyrody i autorka książkowych bestsellerów. Na całym świecie naucza sztuki komunikacji międzygatunkowej, łącząc swoje nauczanie z najnowszymi odkryciami z dziedziny fizyki kwantowej. Jest założycielką Stowarzyszenia ARK ANGEL - organizacji non profit, która wspiera wychowanie dzieci w Afryce w taki sposób, aby nie wyrastały na kłusowników. Jej pasją jest praca z białymi lwami, gepardami, tygrysami, pingwinami i rekinami, słoniami w Afryce oraz wspieranie organizacji charytatywnych na całym świecie. Książki Amelii dostępne są w 32 krajach na świecie. Więcej na stronie - www.ameliakinkade.com

Informacje dodatkowe o Język cudów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: The Language of Miracles. A celebrated psychic teaches you to talk to animals
Tłumaczenie: Karolina Bochenek

Kup książkę Język cudów