Pierwsze tygodnie i miesiące szkoły potrafią wywrzeć istotny wpływ na  przyszły  stosunek dziecka do nauki.  Dlatego warto przygotować się na ten okres życia, zapoznać z tym, co przyszły pierwszoklasista ma umieć i znać.

Zeszyty ćwiczeń są dokładnie dostosowany do najnowszego darmowego podręcznika MEN dla klasy I.

1/ w tej samej kolejności realizują tematy

2/ realizują zadania tylko zasygnalizowane w podręczniku, a zwyczajowo związane z zeszytami ćwiczeń (czyli rozwijające umiejętności manualne, utrwalające wiedzę i sprawdzające jej opanowanie)

3/ realizują podstawę programową MEN dla kl. 1

4/ działają dokładnie tak, jak zeszyty ćwiczeń, które realizowane będą w szkole, ale będą stanowić uzupełnienie edukacji, a nie jej powtarzanie.

5/ zagwarantują więc pomoc w lepszym opanowaniu materiału uczniom mającym problemy lub dodatkowe zadania dzieciom zdolnym, wymagającym większej liczby zadań.

Seria zawiera 4 zeszyty:

Jestem uczniem - zeszyt 1 Już się uczę - zeszyt 2 Poznaję litery i liczby - zeszyt 3 Piszę i liczę - zeszyt 4

Informacje dodatkowe o Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN):

Wydawnictwo: OLESIEJUK
Data wydania: 2014-08-13
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN)

Jestem uczniem. Zeszyt 1 . Ćwiczenia elementarzowe do "Naszego Elementarza" (MEN) - opinie o książce

Mali geniusze. Piszę i czytam. Zmywalna książeczka
Anna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Mali geniusze. Piszę i czytam. Zmywalna książeczka

"Piszę i czytam" to książeczka dzięki której już pięciolatki mogą podjąć naukę pisania i czytania. Proste wyrazy ułożone w porządku alfabetycznym dziecko...

Supermodelki na imprezie. Projektuję modne stroje
Anna Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Supermodelki na imprezie. Projektuję modne stroje

Poznaj piękne modelki międzynarodowej sławy. Przygotuj dla każdej z nich wspaniałe stroje, w których pójdą na zakupy. Pokoloruj ich ubrania lub - korzystając...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung