reklama

Jak zostać przedsiębiorcą. Stwórz własny biznes

Powszechne obawy przed zakładaniem firmy to czyste bzdury

Uwolnij swój czas: stosuj maksymalny outsourcing Obserwacja i eksperymentowanie: klucze do sukcesu w biznesie Znaki ostrzegawcze: przyczyny upadku nowych firm

Chcesz mieć własną firmę i robić to, w czym jesteś najlepszy?
Zdecydowana większość pracowników nie czuje się emocjonalnie zaangażowana w pracę. Robią nie to, co chcieliby robić. Czują, że życie przecieka im między palcami. Połowa z nas marzy o założeniu własnej firmy. Dlaczego tego nie robimy? Ponieważ uważamy, że byłoby to przedsięwzięcie trudne, kosztowne i ryzykowne.

To przekonanie jest błędne. Możesz zacząć bez dużego kapitału, bez pracowników, do minimum ograniczając ryzyko porażki. Możesz uniknąć typowych błędów popełnianych przez świeżo upieczonych przedsiębiorców. Przeczytaj tę książkę i dowiedz się, jak wykonać pierwszy krok... a potem kolejne.

Kiedy porzucić stałą pracę na rzecz własnej firmy? Jak nie utonąć w formalnościach? Skąd czerpać świeże pomysły? Jak znaleźć swoje miejsce na rynku i przetrwać pierwsze miesiące? Jak stworzyć wyspecjalizowaną firmę? W którym momencie zwiększyć skalę działalności i wypłynąć na szerokie wody? Kiedy pracowałem jako goniec, starsi pracownicy w biurze w kółko powtarzali: "Szkoda, że kiedyś nie spróbowałem czegoś na własną rękę". Postanowiłem, że w ich wieku nie będę miał do siebie takich pretensji. Bob Fuhrer, właściciel i prezes firmy Nextoy LLC

Informacje dodatkowe o Jak zostać przedsiębiorcą. Stwórz własny biznes:

Wydawnictwo: Onepress