Jak wyzwolić moc twojej podświadomości: 52-tygodniowy plan

Jak wyzwolić moc twojej podświadomości. 52-tygodniowy plan

Osobisty przewodnik dla osób chcących prowadzić szczęśliwsze, bogatsze i bardziej satysfakcjonujące życie.

W książce znajdziesz 52 afirmacje, każdą należy stosować przez tydzień. Umożliwią ci one osiągnięcie poprawy we wszelkich dziedzinach życia takich jak zdrowie, majątek, związki, małżeństwo i praca zawodowa. Każda z afirmacji jest uzupełniona komentarzem. Dzięki nim lepiej sobie wyobrazisz i docenisz nową rzeczywistość, której niebawem zaczniesz doświadczać.

Stosując się do prezentowanych w książce porad, możesz przestać być ofiarą okoliczności i stać się panem twego losu. Nauczysz się, jak ujarzmić potęgę twego umysłu oraz otaczające cię nieskończone zasoby, dzięki czemu staniesz się tym, kim chcesz, oraz będziesz robił i otrzymywał cokolwiek zechcesz.

Informacje dodatkowe o Jak wyzwolić moc twojej podświadomości: 52-tygodniowy plan:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2023-11-08
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: How to Unleash the Power of Your Subconscious Mind: A 52 Week Guide

Tagi: Poradniki praktyczne Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty psychologia

Kup książkę Jak wyzwolić moc twojej podświadomości: 52-tygodniowy plan

Prawdy, które mogą odmienić twoje życie
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Prawdy, które mogą odmienić twoje życie

Joseph Murphy w swojej kolejnej książce, Prawdy, które mogą odmienić twoje życie prowadzi nas drogą prostej teorii i skutecznej praktyki. Już sam tytuł...

Wzbogać swoje życie. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości
Joseph Murphy0
Okładka ksiązki - Wzbogać swoje życie. Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości

Możesz stać się tym, kim chcesz! Podświadomość i zapisane w niej wzorce oraz schematy postępowania mają ogromny wpływ na nasze życie i często decydują...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski