Jak wyleczyć nieuleczalne choroby

Mój skuteczny sposób na reumatoidalne zapalenie stawów i prawie wszystkie, pozornie nieuleczalne choroby.

Wiele osób szuka coraz bardziej rozpaczliwie sposobów, dzięki którym będą mogli wyleczyć się z poważnych chorób, często uważanych za nieuleczalne. Niestety bardzo często są zmuszeni trwać w chorobie lecząc się bezskutecznie metodami ogólnie stosowanymi przez medycynę.

Skoro czytasz ten tekst, z pewnością rozważasz różne możliwości i jesteś otwarty na nowe rozwiązania. Nie zdziwi Cię zatem fakt, że pozornie nieuleczalne choroby da się bardzo często wyleczyć lub mocno zniwelować powodowane przez nie cierpienie poprzez eliminację ze swego menu, produktów przyczyniających się do powstawania tych chorób i ich dalszego rozwoju?

wydawnictwo Złote myśli

Informacje dodatkowe o Jak wyleczyć nieuleczalne choroby:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2008 (data przybliżona)
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 978-83-7701-725-8

Kup książkę Jak wyleczyć nieuleczalne choroby

Jak wyleczyć nieuleczalne choroby - opinie o książce

Avatar użytkownika - martucha180
martucha180
Przeczytane:2014-05-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2014 r.,
Ten poradnik przeczytałam jednego popołudnia. Czyta się go bardzo szybko i łatwo, a to dzięki prostemu i komunikatywnemu językowi oraz swobodnemu stylowi. Autorka opisuje, jak zachorowała na RZS, jak była leczona i jak się sama leczyła, co powoduje, że książka jest wiarygodna. A ową wiarygodność jeszcze zwiększają cytaty z różnych fachowych publikacji. W poradniku oprócz historii choroby autorka przemyca wiele rad i wskazówek odnośnie zdrowego stylu życia. Jednakże moim zdaniem są to rady ogólnikowe, zabrakło mi konkretów i szczegółów właśnie odnośnie diety, zaś przepisów na końcu książki jest po prostu mało. Ja też borykam się z tą chorobą. Gdy przeczytałam zdanie: "Musi pani coś brać", to jakby we mnie coś pękło, bo miesiąc wcześniej te same słowa usłyszałam od lekarki w sanatorium. Ja też sama odstawiłam sterydy, które więcej przynosiły mi szkody niż pożytku. Teraz dzięki tej książce zaczęłam szukać pomocy w zdrowym odżywianiu. Ale mam mieszane uczucia co do diety (kolega ma inną dietę, a czuje się bardzo dobrze i stawy mu nie puchną). Ten poradnik na pewno warto przeczytać, by uświadomić sobie, jak ważna jest zdrowa żywność w XXI wieku i jak ona wpływa na nasze zdrowie, oczywiście + sport. Każdy tu znajdzie coś dla siebie, a chorzy z RZS dostaną porządnego kopa!
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska