Jak się zdrowo zestarzeć?

Książka Jak się zdrowo zestarzeć? była w Stanach Zjednoczonych wielkim bestsellerem. W zalewie publikacji o cudownych dietach i metodach przedłużania młodości stanowi wyraz zdrowego rozsądku, popartego wiedzą medyczną i doświadczeniem lekarskim autora. Jest to znakomity poradnik zdrowia dla osób starszych oraz dla tych, które starość mają przed sobą. Doktor Andrew Weil dzieli się z czytelnikami aktualnymi informacjami na temat skutecznych metod polepszania jakości życia za pomocą optymalnej diety, wysiłku fizycznego i umysłowego czy regularnego snu. Opisuje wszystkie aspekty naszego życia, które mają wpływ na długie zachowanie możliwie najlepszej formy fizycznej i psychicznej. Radzi, jak dbać o zdrowie, żeby w przyszłości cieszyć się godną starością. Andrew Thomas Weil (ur. 1942), ?najbardziej znany doktor Ameryki?, ukończył Harvard Medical School. Jest profesorem medycyny Uniwersytetu Arizony, gdzie kieruje Programem Medycyny Integracyjnej. Napisał m.in. Spontaneous Healing (1995), Eight Weeks for Optimum Health (1997), Health and Healing (1998) oraz Eating Well for Optimum Health (2000).

Informacje dodatkowe o Jak się zdrowo zestarzeć?:

Wydawnictwo: PIW
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Jak się zdrowo zestarzeć?

Jak się zdrowo zestarzeć? - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sunny_M
Sunny_M
Przeczytane:2019-09-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 2019 book,

Bardzo sympatyczna książka, sporo rad. Bardzo podoba mi się podejście autora do tematu, do oczyszczania siebie. Na końcu dotyka tematu religii, ale i w niej zostawia prostotę i brak ataku na żadną ze stron. Przez co bardzo sobie cenię tę pozycję. Szukać rozwiązań i możliwości, bez szukaniu sposobów na inne strony.

Avatar użytkownika - CarlaBlueberry
CarlaBlueberry