reklama

Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie

Myślisz, że nie da się oszukać genów, że jesteś więźniem własnego DNA?

Nic bardziej mylnego!

Poddaj się dokładnej autodiagnozie i rozpocznij prosty i skuteczny czterotygodniowy program naprawczy.

Wykonaj łatwy autotest i dowiedz się, które z twoich genów są wadliwe Wprowadź czterotygodniowy program naprawczy i przechytrz swoje geny Ciesz się zdrowiem i wewnętrznym spokojem

Nie musisz godzić się na kiepskie samopoczucie, kłopoty ze snem, permanentne zmęczenie, rozdrażnienie, problemy związane z menopauzą, nieznośny PMS, niekontrolowany przyrost wagi.

A może masz problemy z zajściem w ciążę, objawy depresji, zaburzenia czynności tarczycy, zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego, problemy z pamięcią, migreny menstruacyjne?

Twoje geny wymagają szczególnej troski!

Zacznij już dziś, wyciśnij ze swoich genów to, co najlepsze, i wyeliminuj choroby!

,,Jak naprawić swoje geny to praktyczny i dodający otuchy poradnik, jak osiągnąć optymalne zdrowie i wycisnąć z naszych genów to, co najlepsze. Gorąco polecam tę książkę każdemu, kto zmaga się z problemami zdrowotnymi lub po prostu chce o siebie zadbać" - dr Izabella Wentz, autorka bestsellera nr 1 na liście ,,New York Timesa": Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie

,,Jak naprawić swoje geny doktora Bena Lyncha to strzał w dziesiątkę. Książkę świetnie się czyta dzięki przemiłej osobowości autora - jest ciepły, zabawny, przyjazny, wyjaśnia wszystko w przystępny sposób, ale bez uproszczeń, a do tego jego wywód jest bardzo poukładany. Jeśli interesujesz się przyszłością medycyny i ważnym zagadnieniem interakcji pomiędzy genami a środowiskiem, koniecznie przeczytaj tę książkę" - Sara Gottfried, lekarka, autorka bestsellera ,,New York Timesa": Sposób na hormony. Jak naturalnie pozbyć się zaburzeń hormonalnych i odzyskać równowagę

Informacje dodatkowe o Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-03-10
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Tagi: Rodzina i zdrowie bóg

Kup książkę Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie

Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie - opinie o książce

Lubię od czasu do czasu zagłębić się w konkretną tematyczną wiedzę, o której mało obecnie się rozmawia, a jest, myślę, że ważna, potrzebna, gdyż możemy ją bardziej zrozumieć po dokładnym zapoznaniu się z literaturą przedmiotu.

Do tej pory było tak, że nie każde zagadnienie medyczne było dla nas zrozumiałe, gdyż wiedza jest taka ogólnikowa i przekaz bywa, nie do końca taki jak powinien być pojęty przez nas.

Tym razem odpowiadającą mi i moim zainteresowaniom medycznym, które lubię, poznawać od jakiegoś czasu są, geny pojęłam się z miłą chęcią w wyzwaniu czytelniczym, do którego nie było mnie długo namawiać do przeczytania tej książki autorstwa Dr Ben Lynch pt. ''Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie''.

Książka ta składa się z trzech części.

W każdym z opracowanych przez autora w zamieszczonych w tychże rozdziałach czytelnik będzie mógł dostrzec jak ważne dbanie o własne zdrowie oraz jak odległa jest widoczna wiedza na temat genów w naszym życiu, od których może również wiele zależeć.

Ujęło mnie osobiście w tej o to książce odpowiednie podejście do głównego tematu, wprowadzenie, podanie przykładów na podstawie przeprowadzonych, wyników, badań, umieszczonych na wykresie dotyczącego stosowanych metod w zagadnieniu suplementów, opracowane autotesty na ich podstawie można samemu je wypełnić indywidualnie i jaki posiada się gen.

Należy podkreślić również to, że autor nie zapomina wspomnieć o osobie dzięki, której napisał tę książkę śp. Rachel Kranz, gdyż dodawała mu sił i dzielnie kibicowała na każdym etapie jej powstawania.

W tej o to książce zwróciłam szczególną uwagę na następujące zagadnienia: tajemnice genów, jaki jest twój profil genetyczny, autotest, z którego dowiedziałam się, czy mój gen jest wadliwy lub też nie.

Spodobało mi się równiej w tej książce przygotowany genowy przewodnik kulinarny zawierający cenne wskazówki, co powinniśmy, jadać, jakie posiadają geny.

Uważam, że to jest bardzo dobry sposób na to, aby zmienić nasze podejście do jedzenia i troszkę inaczej pomyśleć, że nie można ciągle żyć w przekonaniu, że źle się odżywiamy.

Autor tej książki to nie tylko wspaniały lekarz, ale również z ogromną pasją potrafi, trafnie zastosować swoją wiedzę w praktyce mając na uwadze zdrowie pacjentów i do niego właściwym podejściem nie krytykując ich, lecz zaproponowania i wypróbowania nowych metod leczenia.

Książkę tę czytało mi się dobrze, gdyż została napisana językiem zrozumiałym.

Wydawnictwu Znak Koncept dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowania książki autorstwa Dr Ben Lynch pt. '' Jak naprawić swoje geny w cztery tygodnie''.

Polecam przeczytać tę książkę.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski