Ja. Wersja 2,0

Hej!

Marzy Ci się czasem porządny update systemu we własnej głowie? Żeby jednym tapnięciem móc skasować wszelkie złe nawyki i negatywne myśli jak aplikacje w smartfonie?

Ale by było!

W ich miejsce mogłabyś wtedy zainstalować:kreatywność, silną wolę, zdolności przywódcze, zdrowe odżywianie, przebojowość, efektywność i wiele innych.

Stałabyś się ulepszoną wersją samej siebie.

Kusząca wizja, prawda? A wiesz, że to jak najbardziej możliwe?

Właśnie trzymasz w rękach dokładną instrukcję, jak to zrobić!

Korzystając z tej książki, zaktualizujesz najważniejsze dla siebie aplikacje.

EFEKTY

* szybko osiągniesz swoje cele,

* zdobędziesz nowych przyjaciół,

* zyskasz posłuch i szacunek,

* zrobisz więcej w krótszym czasie,

* zapomnisz o tym, jak to jest być ciągle spłukaną,

* przestaniesz się denerrrrrrrrrwować,

* będziesz regularnie ćwiczyć i dbać o dobrą dietę,

* wykorzystasz w pełni swoje możliwości.

Gotowa na wyzwanie? Daj się przeinstalować!

Wykonuj codziennie nowe, zabawne i ciekawe zadania, które wyniosą Cię na wyższy level!

Informacje dodatkowe o Ja. Wersja 2,0:

Ja. Wersja 2,0 - opinie o książce

Avatar użytkownika - dominika_witecka
dominika_witecka
Przeczytane:2019-03-10,

Chciałbyś/Chciałabyś coś w sobie zmienić, np. złe nawyki takie jak - objadanie się słodyczami, wydawanie dużej ilości pieniędzy. A może postrzegasz siebie zbyt negatywnie. Jakiś czas temu dostałam poradnik Ja wersja 2.0. Lubię tego typu gadżety, więc miałam sporo satysfakcji z czytania i wypełniania tej książki. Aczkolwiek brakowało  mi systematyczności, więc przerobienie całej zajęło mi sporo czasu.

Poradnik wyróżnia wśród innych na rynku, już od pierwszych stron. Autorzy porównali proces zmiany samego siebie, do aktualizacji smartfona. Pomysł trafny i pasujący do współczesnego świata. Warto dodać, że oprócz teorii, poradnik wzbogacony częścią praktyczną. A w niej jest wiele ćwiczeń do rozwiązania. Popatrzcie na zdjęcie po lewej stronie. Jak widać jest kolorowo, przedstawione są ekrany telefonu, a w mam mamy napisać odpowiedzi na swój temat. Takie zadanie może się wydawać trudne jeśli ktoś ma niskie poczucie własnej. Ciężko jest wskazać swoje pozytywne cechy. Zdecydowanie, z reguły wolimy gdy ktoś mówi nam, jaki mamy talent, w czym jesteśmy najlepsi. Ćwiczenie na na celu uświadomienie sobie własnych pozytywnych cel. I tego typu zadania są pożądane w tego typu poradnikach,

Poradnik jest podzielony na siedem głównych aplikacji: JA, MY, ONI, MOJE CIAŁO, MÓJ SPOKÓJ DUCHA, MOJE FINANSE, KREATYWNOŚĆ. Myślę, że dobór tematyki jest odpowiedni. Autorzy zwrócili uwagę na najważniejsze aspekty w działaniu człowieka. Wiele dziewczyn chce schudnąć, ale potrafi się nie potrafi się zmobilizować, aby codziennie ćwiczyć. Zdaniem autorów do tego potrzebna dyscyplina, ponieważ "jest jak piecyk - nagrzewa się powoli, ale i powoli wystudza. Sama motywacja nie wiele daje, bo "jest jak fajerwerki szybko wybucha i równie szybko gaśnie." Ponadto niektórzy ludzie, opisując cokolwiek, używają słowa "fajny". Ile razy można słuchać o czymś, że coś jest fajne. Słownik języka polskiego zawiera masę innych słów, które brzmią znacznie lepiej niż to jedno, konkretne przejedzone słowo. Także, ćwiczenia na kreatywność są jak najbardziej wskazane. Zadania dotyczące własnej i innych ludzi też są potrzebne, ponieważ w moim wieku relacje społeczne odgrywają znaczącą rolę.

Mnie najbardziej podobały ćwiczenia praktyczne zawarte w poradniku. Lubię tego typu zadania. A ponadto studiuję pedagogikę, więc wiele ćwiczeń jest dla mnie inspiracją do scenariuszy zajęć realizowanych na studiach, czy podczas praktyk. Na plus oceniam też to, że po każdym temacie jest ramka z tekstem "Co dziś pozytywnego się wydarzyło." Jest to terapeutyczne i dzięki temu doceniłam małe wydarzenia dziejące się w ciągu dnia. Po trzecie wydanie poradnika jest przepiękne - idealny dobór kolorów, prawidłowa kompozycja, przejrzystość całości..

Podsumowując, jeśli jesteście systematyczni, a czytanie i wypełnianie poradników sprawią Wam przyjemność, to jest to pozycja idealna dla Was.

Za możliwość zrecenzowania książki dziękuje portalowi czytampierwszy.pl

Avatar użytkownika - juulaxy
juulaxy
Przeczytane:2019-03-10,

Ja wersja 2.0 to książka idealna dla wszystkich osób, które chcą się zmienić, zadbać o sobie i być z dnia na dzień coraz lepszym. Książka nakłania do codziennego wypełniania co staje się dla nas przyjemnością a nie naciskiem. Dzięki niej po pewnym czasie możemy stawać się coraz lepszymi. Wypełnianie zadań nie jest udręka, lecz przyjemnością .

Avatar użytkownika - ania0134
ania0134
Przeczytane:2019-03-10,

"Ja. Wersja 2,0" to poradnik, który ma na celu całkowitą przemianę odbiorcy. Ten stylizowany na smartfon dziennik pomoże Wam poukładać Wasze życie, choć na początku pewnie poczujecie jakby było wręcz przeciwnie. Wiadomo - każda, nawet najmniejsza zmiana musi być poprzedzona jakąś rewolucją. Jeżeli zdecydujecie się sięgnąć po ten poradnik, na pewno przeżyjecie małą rewolucję w swoim życiu. :)

Poradnik podzielony jest na krótkie rozdziały - każdy rozdział skupia się na osobnej sferze, np. mój spokój ducha czy kreatywność. Każdy taki fragment jest kolejnym wyzwaniem dla odbiorcy, któremu warto stawić czoła. "Ja. Wersja 2,0" zmusi Was do jakiejkolwiek aktywności, a potem zaangażowania. Choć niektóre zadania są dość trudne, to jednak warto spróbować.

Nie ukrywam, że taki poradnik to raczej propozycja dla pań. Wątpię, że mężczyźni odnajdą się w takim świecie... Jeżeli chodzi o mnie, to w ogóle nie jestem fanką poradników. Trochę przeszkadza mi ta stylizacja na smartfona, ale na pewno spodoba się większości z Was. :)

"Bądź sobą wszyscy inni są już zajęci"

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje zmiany, pod różnymi względami: wyglądu, finansów, czy też własnej psychiki. Ma nam pomóc w tym ta książka. Składa się ona z kilku części. Każda z nich dotyczy zmiany poszczególnych aspektów życia. Jest to książka dla osób zmotywowanych i systematycznych, ponieważ należy ją uzupełniać codziennie. 15 minut dziennie sprawi, że możesz zmienić postrzeganie, o sobie. Być może staniesz się pewniejszy siebie, nauczysz się oszczędzać lub dowiesz się jak być bardziej lubianym i jak rozmawiać z drugą połówką. Książka jest pisana prostym językiem, dlatego będzie zrozumiana przez każdego nastolatka. Stań się lepszą wersją siebie, zacznij od dzisiaj. Staram się zmieniać, zwłaszcza jak nabyć pewności siebie i jak być asertywnym... problem mam tylko z systematycznością. Polecam

Avatar użytkownika - myrtij
myrtij
Przeczytane:2017-05-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Wiosna to dobry czas, żeby coś zmienić, prawda? Więcej słońca sprawia, że mam więcej energii, chcę oczyścić przestrzeń wokół siebie i zacząć realizować swoje cele. A gdyby porządki zacząć od siebie? Nie lubię poradników, nie wierzę, że mogą coś we mnie zmienić. Ale lubię, kiedy mój smartfon jest niezawodny: ma wszystkie potrzebne aplikacje zaktualizowane, niepotrzebne pliki usunięte, dużo wolnej pamięci na kolejne moje potrzeby. A gdyby spojrzeć na siebie, jak na smartfona? To podejście wydało mi się tak nietypowe, że musiałam sprawdzić na własnej skórze, czy ma to jakikolwiek sens. Zanim przejdę do konkretów, skupię się na wyglądzie, bo zdecydowanie rzuca się w oczy. "Ja. Wersja 2.0" to poradnik dla kobiet, pełen kolorów i obrazków, co od razu nastawiło mnie pozytywnie. Do tego, już po pierwszym przekartkowaniu okazało się, że ta książka ma szansę do mnie trafić ;) "Ja. Wersja 2.0" to poradnik, w którym zaczyna się od odpowiedzi na kilka pozornie prostych pytań, które pomogą ustalić, co jest dla Ciebie najważniejsze, zanim zaczniesz się zmieniać. Autorzy angażują czytelnika: jest miejsce na pisanie odpowiedzi, notatki, rysunki, propozycja sprawdzenia informacji w sieci, czy zrobienia czegoś w realnym świecie. Zatem długopisy, ołówki i kredki w dłoń, czas na aktualizację! Język publikacji, nawiązujący często do terminów związanych z obsługą smartfonów na pewno trafi do młodych ludzi, nierozłącznych ze swoimi telefonami, zresztą cały design poradnika sugeruje, że twórcy chcą dotrzeć właśnie do tej grupy ludzi. Proste zdania przekazują informacje, które na pewno znasz, ale czy pamiętasz o nich na co dzień? Może warto sobie o nich przypomnieć? Autorzy proponują aktualizację siedmiu sfer, które nazywają aplikacjami: siebie, relacji z innymi, efektywnej komunikacji, dbałości o ciało, spokój ducha, finanse i kreatywność. Każda sfera podzielona jest jeszcze na kilka punktów, a autorzy sugerują, by jednego dnia zajmować się jednym punktem, co daje 80 dni na zmiany. Prawie 3 miesiące pracy nad sobą, wytrzymasz? Na szczęście nie jest to ciężka praca, ale wymaga zastanowienia się nad sobą, przypomnienia sobie, jak zachowujemy się w niektórych sytuacjach. Pomaga określić wartości, którymi się kierujemy, cele, do których dążymy. Już nawet same szczere odpowiedzi na zadawane przez autorów pytania, pozwolą Ci zdefiniować swój obraz w Twoich oczach. To trudne, zwłaszcza jeśli do tej pory nie starałaś się nad sobą pracować. Czy warto? Moja praca z poradnikiem dopiero się zaczyna, więc nie znam odpowiedzi na to pytanie. Na pewno warto próbować, jeśli zależy Ci, by być lepszą wersją siebie. Nie musisz zapisywać swoich marzeń i celów w tym poradniku, możesz notatki robić w kalendarzu czy gdziekolwiek, gdzie nikt na pewno nie zobaczy. Możesz robić tabelę i śledzić swoje dzienne postępy - taki jest mój sposób na motywację do codziennego wykonywania czynności, które chciałabym, aby w przyszłości stały się moimi nawykami. A jeśli Ci się uda dopełnić obietnicy, którą złożyłaś sama sobie - nagradzaj się! To jak, pora na samo-aktualizację? ;) www.ensorcelee.pl
Avatar użytkownika - Weronika-verna
Weronika-verna
Przeczytane:2018-01-16, Ocena: 5, Przeczytałam,

Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie jest to typowy poradnik, lecz zbiór zadań na każdy dzień. Na dodatek podzielony na kilka tematów i bardzo ładnie wydany.

Miałam do niej kilka podejść, ale ostatecznie udało mi się do niej zabrać tak jak chciałam - czyli codziennie, od początku do końca.

Kilka rzeczy jest w niej oczywistych, ale bardzo dużo wyniosłam z niej dla siebie.

Myślę, że będzie odpowiednia dla każdego, a zwłaszcza dla kogoś na prezent.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski