Ja i mój świat 3 stanowi trzecią część serii przeznaczonej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i autyzmem. Treści publikacji koncentrują się wokół najbliższego otoczenia ucznia: zjawisk i środowisk przyrodniczych oraz zdarzeń ważnych w życiu dziecka i jego rodziny. Nową umiejętnością, którą można doskonalić w trakcie pracy z publikacją, jest czytanie zdań ze zrozumieniem.

Materiał opracowano tak, by pomóc uczniom, którzy potrafią czytać, ale mają problem z rozumieniem przeczytanych treści. Dopełnieniem podręcznika są karty pracy, zadania domowe, zabawy i piosenki oraz prezentacje. Te dodatkowe materiały pomagają uczniom w naturalny i atrakcyjny dla nich sposób poszerzyć i utrwalić zdobywaną wiedzę, rozwijać kompetencje językowe, umiejętności społeczne oraz umiejętność czytania i pisania, a także kształtują kompetencje szkolne.

Informacje dodatkowe o Ja i mój świat 3. Karty pracy. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap zdania:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-03-11
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Ja i mój świat 3. Karty pracy. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap zdania

Wspaniałe przyjęcia w domu i ogrodzie
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Wspaniałe przyjęcia w domu i ogrodzie

Wspaniałe przyjęcia w domu i ogrodzieświęta, uroczystości rodzinne i spotkania w gronie przyjaciół, pomysły na aranżacje i dekoracje stołów, sprawdzone przepisy na każdą okazję...

Peppa Pig. Śladem Przygody. A dokąd to
opracowanie zbiorowe 0
Okładka ksiązki - Peppa Pig. Śladem Przygody. A dokąd to

Dołącz do zabawy! Którędy teraz? Sprawdź paluszkiem! Pomóż ulubionym bohaterom przejść labirynty aby dotrzeć do przyjaciół albo znaleźć rozwiązania wielu...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung