Zadania domowe są jedną z części publikacjiJa i mój świat 2. Zostały one przygotowane w oparciu o podstawę programową kształcenia ogólnego dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i w szczególny sposób uwzględniają specyfikę edukacji osób z autyzmem. Pozwalają na utrwalenie i pogłębienie wiedzy społeczno-przyrodniczej przedstawionej w podręczniku i kartach pracy oraz opanowanie umiejętności czytania wybranych wyrazów.

Zawierają różnorodne ćwiczenia na etapie obrazka i wyrazu, dzięki którym uczniowie doskonalą sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, analizę wzrokową, kompetencje społeczne oraz umiejętność komunikowania się.

Informacje dodatkowe o Ja i mój świat 2. Zadania domowe. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-03-11
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Ja i mój świat 2. Zadania domowe. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu

Tomek i przyjaciele. Tajemnica Niebieskiej Góry.
opracowanie zbiorowe 0
Okładka ksiązki - Tomek i przyjaciele. Tajemnica Niebieskiej Góry.

Gdy w kamieniołomie pod Niebieską Górą dochodzi do wypadku, Tomek zostaje wysłany na pomoc zaprzyjaźnionym lokomotywom wąskotorowym. Tam spotyka tajemniczą...

Zwierzęta safari Poznaj świat
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Zwierzęta safari Poznaj świat

Dowiedz się więcej o dzikich mieszkańcach sawanny.Przeczytaj, jak ssaki, ptaki i gady przystosowały się do życia w tym specyficznym środowisku....

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung