Piosenki i zabawy są jedną z części publikacji Ja i mój świat 2.

W teczce znajdują się:

zeszyt zawierający teksty piosenek, ich zapisy nutowe oraz opisy zabaw karty ze zdjęciami i obrazkami potrzebnymi do przeprowadzenia zabaw.

W komplecie znajduje się płyta CD z piosenkami w wersjach: wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

Proponowane zabawy i piosenki są ściśle związane z treścią podręcznika ,,Ja i mój świat 2" i w najbardziej naturalny sposób pomogą dzieciom utrwalić zdobytą wiedzę. Rozwijają kompetencje społeczne: komunikację, nawiązywanie i podtrzymywanie relacji, szczególnie istotne w nauczaniu dzieci z autyzmem.

SPIS UTWORÓW NA PŁYCIE:

Pamiątki z wakacji Do szkoły W szkole Razem Trzy ważne słowa Jem owoce, jem warzywa To jesień, jesień jest Pokaż swój dzień Polska - mój kraj Wesoły i smutny Robimy zakupy Świąteczny song Jest zima Droga do zdrowia Moje zwierzęta Mieszkam w mieście Mamo, ja ci pomogę Przyszła wiosna Na wsi Czekamy na Wielkanoc Do lasu Podróż Przyszło lato

Informacje dodatkowe o Ja i mój świat 2. Piosenki i zabawy. Komplet. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu:

Wydawnictwo: Harmonia
Data wydania: 2024-03-11
Kategoria: Pedagogika

Kup książkę Ja i mój świat 2. Piosenki i zabawy. Komplet. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu

Batman Knightfall. Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Batman Knightfall. Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2

Choć od ukazania się ,,Batman Knigtfall" minęło już prawie 30 lat, to do dziś pozostaje jedną z najważniejszych kanonicznych opowieści o Mrocznym Rycerzu...

Hitman. Tom 5
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Hitman. Tom 5

Piąty, ostatni tom opowieści o kierującym się własnym kodeksem honorowym płatnym zabójcy Tommym Monaghanie. Tommy przez całe życie cudem unikał...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska