reklama

Isola, tom 1

Na Królową Maar rzucono złe zaklęcie, a jej Kapitan Straży zrobi wszystko, by je odczynić. Ich jedyną nadzieją jest wyspa oddalona o kawał świata - miejsce znane w mitach jako Isola, kraina umarłych. Zapierająca dech w piersiach przygoda fantasy, którą polecamy fanom Studio Ghibli i twórczości Hayao Miyazakiego. Nasze wydanie zawiera zeszyty Isola #1-5 oraz 10-stronicowy prolog oraz rozbudowany dział z dodatkami, łącznie kilkanaście stron materiałów, których nie ma w wersji oryginalnej.

Informacje dodatkowe o Isola, tom 1:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-02-06, Ocena: 4, Przeczytałem,

PIĘKNO KRAINY UMARŁYCH

Pierwsza tegoroczna nowa seria od Non Stop Comics to rzecz dla miłośników fantasy. Reklamowana jako coś dla miłośników Studio Ghibli i twórczości Hayao Miyazakiego, może nie do końca jest propozycją w stylu filmów anime, które wyszły spod ich ręki, ale na pewno satysfakcjonuje miłośników fantastyki wszelkiej maści. I naprawdę ma swój baśniowy urok.

Dla królowej Maar i jej Kapitana Straży istnieje tylko jedna nadzieja – Isola, wyspa uważana za krainę umarłych. Co tam czeka na zmagającą się zrzuconym na nią zaklęciem królowe i pragnącego jej pomóc kapitana? I jak potoczą się ich losy?

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski