Instrukcja obsługi toksycznych ludzi

Jak obronić się przed toksycznymi ludźmi? Bestsellerowy poradnik i przewodnik w jednym.

Czy można obronić się przed toksycznymi ludźmi? Przeczytaj Instrukcję obsługi toksycznych ludzi i naucz się tego!

Każdego dnia natykamy się na toksycznych ludzi. Możemy ich spotkać na każdym kroku: w pracy, urzędzie, szkole. Czasem stykamy się z nimi w relacjach prywatnych, a nawet rodzinnych.

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi to przewodnik po relacjach z ludźmi, którzy ,,zatruwają" nam życie. Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska podpowiadają jak nie ulegać wpływom toksycznych ludzi, wychodzić obronną ręką z konfliktowych sytuacji, a także jak radzić sobie z emocjami, które nam przy tym towarzyszą.

Katarzyna Miller

Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika ,,Zwierciadło". Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty (Wydawnictwo Zwierciadło).

Suzan Giżyńska

Niezależna reżyserka i copywriteka, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek, m.in. Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta (Wydawnictwo Zwierciadło).

Informacje dodatkowe o Instrukcja obsługi toksycznych ludzi:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2022-03-09
Kategoria: Poradniki

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty bóg

Kup książkę Instrukcja obsługi toksycznych ludzi

Instrukcja obsługi toksycznych ludzi - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justa1
Justa1
Przeczytane:2023-10-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2023,

Ksiazka daje do zastanowienia, pomaga w codziennych kontaktach z ludźmi wampirami energetycznymi

Znaleźć faceta i nie zwariować
Suzan Giżyńska0
Okładka ksiązki - Znaleźć faceta i nie zwariować

Jeżeli szukasz dobrego faceta, przy którym nie zaznasz cierpienia, a wasz związek będzie się rozwijał, ta książka jest dla ciebie. Wiele mądrych, atrakcyjnych...

Instrukcja obsługi faceta
Suzan Giżyńska0
Okładka ksiązki - Instrukcja obsługi faceta

Jak zrozumieć faceta? Bestsellerowy poradnik i przewodnik w jednym. Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski