reklama

Immunoterapia raka płuca. W gabinecie lekarza specjalisty.

Kolejny numer z serii ,,W gabinecie lekarza specjalisty. Onkologia", pod redakcją naukową dr. hab. n. med. Kamili Wojas -Krawczyk, został poświęcony immunoterapii raka płuca. Z dużą dokładnością omówiono tak ważne zagadnienia jak: czynniki predykcyjne dla immunoterapii raka płuca; stosowanie immunoterapii jako innowacyjnej formy terapeutycznej w pierwszej i drugiej linii leczenia u chorych na NDRP; terapie skojarzone z udziałem immunoterapii. Szczególne miejsce zajmuje także wątek dotyczący skojarzenia chemioterapii i immunoterapii oraz różnych metod immunoterapii u chorych na NDRP i DRP. Monografię kończy omówienie powikłań immunoterapii i ich leczenie. Publikacja dedykowana jest przede wszystkim onkologom klinicznym, ale poruszane tematy zainteresują także genetyków, patomorfologów i pulmonologów oraz specjalistów z innych dziedzin, którzy w codziennej praktyce spotykają się z pacjentami onkologicznymi.

Informacje dodatkowe o Immunoterapia raka płuca. W gabinecie lekarza specjalisty.:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Data wydania: 2021-02-28
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 9788320062762

Kup książkę Immunoterapia raka płuca. W gabinecie lekarza specjalisty.

Immunoterapia raka płuca. W gabinecie lekarza specjalisty. - opinie o książce

Kamila Wojas-Krawczyk0
Okładka ksiązki - Nowotwory płuca i klatki piersiowej. Nowe opcje terapeutyczne w ramach programów lekowych. W gabinecie lekarza specjalisty

Kolejne wydanie z serii ,,W gabinecie lekarza specjalisty. Onkologia", pod redakcją naukową prof. dr. hab. n. med. Pawła Krawczyka, zostało poświęcone...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski