I że Cię nie opuszcze aż do smierci

W swojej najnowszej książce - I że cię nie opuszczę aż do śmierci, powraca słynna bohaterka kryminałów Kate White - Bailey Weggins, która po raz kolejny znajdzie się na tropie mordercy. W pewien zimny styczniowy wieczór Weggins odbiera telefon od znajomej poznanej niedawno na ślubie - Ashley Hanes. To co usłyszy zmrozi ją jednak bardziej niż pogoda za oknem. W otoczeniu Ashley i Bailey giną dwie kobiety. Obie śmierci wydają się przypadkowe, jednak jest coś co budzi wątpliwości Ashley - nie tylko zbieżność w czasie obu tragedii, ale i nić łącząca zmarłe kobiety. Obie były druhnami na ślubie ich wspólnej przyjaciółki Peyton Cross. Druhną podczas tej samej ceremonii była również Ashley Hanes, która teraz bojąc się o swoje życie prosi Weggins o zbadanie całej sprawy. Bailey Weggins godzi się pomóc znajomej zaniepokojona dziwnym zbiegiem okoliczności, ale i osobiście poruszona usłyszaną historią - obok państwa młodych w sukience druhny stała i ona.

Pasjonująca... Spędzanie czasu z Bailey Weggins to świetna zabawa.

Hilary Williamson, BookLoons.com

Wiele rzeczy w tej książce bawi... Bailey jest tak urzekająca jak zawsze, kolejny raz udowadniając, że w zagadkach większe znaczenie ma kto jest w nie zamieszany niż jakie jest ich rozwiązanie.

Booklist

Świetna zabawa... rześka i pełna animuszu, idealna dla tych, którzy lubią tajemnice zabarwione emocjonalnością typowej literatury kobiecej.

Amie Taylor, BookReporter.com

Ekscytująca... świetny thriller kryminalny.

Harriet Klausner, The BestReviews.com

Kate White (ur. 1951) - amerykańska pisarka, była redaktor naczelna magazynu Cosmopolitan. Jest autorką poradników dla kobiet biznesu (Why Good Girls Don't Get Ahead but Gusty Girls Do) oraz powieści kryminalnych, które cieszą się dużym uznaniem krytyki i znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa. I że cię nie opuszczę aż do śmierci to kolejna powieść z serii intrygujących kryminałów o Bailey Weggins.

Informacje dodatkowe o I że Cię nie opuszcze aż do smierci:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2013-09-18

Kup książkę I że Cię nie opuszcze aż do smierci

I że Cię nie opuszcze aż do smierci - opinie o książce

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-07-06, Ocena: 4, Przeczytałam, z_52 książki 2015 (181),
Dziewięć miesięcy po hucznym ślubie Peyton Cross, dwie z jej druhen giną w dziwnych okolicznościach, uznanych za wypadek. Jednak druhna nr 3 nie daje temu wiary i prosi Bailey Weggins o rozwiązanie sprawy morderstw. Bailey niby podąża jakimś tropem, ale miota się między Nowym Jorkiem a Greenwich, zachowuje się jak paranoiczka, podejrzewając wszystkich wokół bez konkretnych dowodów, taka trochę mistrzyni chaosu, jednak jej porównania są przezabawne i dzięki nim ją lubię. Trochę rozczarowała mnie ta książka, spodziewałam się czegoś więcej, a tu już po kilku rozdziałach rozgryzłam główne wątki.
Avatar użytkownika - sarenka29
sarenka29
Przeczytane:2014-08-15, Ocena: 5, Przeczytałam,
Gdyby wygląd mógł zabijać
Kate White0
Okładka ksiązki - Gdyby wygląd mógł zabijać

Oto Bailey Weggins, trzydziestokilkuletnia, ponownie samotna autorka branych z życia historii kryminalnych, które publikuje w jednym z wiodących magazynów...

Twoje zdrowie seksualne. Jak rozumieć swoje ciało, kochać je i o nie dbać
Kate White0
Okładka ksiązki - Twoje zdrowie seksualne. Jak rozumieć swoje ciało, kochać je i o nie dbać

Zbiór porad i wskazówek od doświadczonej ginekolożki, która o ciele kobiety wie wszystko. Problemy, które cię niepokoją i takie, o których nawet nie pomyślałaś...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung