Historia Carrie

Są rzeczy, których miejsce jest tylko w wyobraźni. Jest rozkosz, której istnienie jedynie przeczuwamy...

Carrie ma słabość do klasyki literatury erotycznej. Nie wie, dlaczego na okrągło chce zaczytywać się w tych niecenzuralnych książkach, ale jest pewna, że kryje się w nich coś ważnego. Przeżyje szok, gdy przypadkowo zetknie się z rzeczywistością bardziej perwersyjną od fikcji... Świat niekonwencjonalnych rozkoszy znajduje się tuż obok.

Informacje dodatkowe o Historia Carrie:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-07-17

Kup książkę Historia Carrie

Historia Carrie - opinie o książce

Avatar użytkownika - konwallia
konwallia
Przeczytane:2014-01-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014, Mam,
Do książki tej podchodziłam kilkakrotnie. Na szczęście nie należę do osób,które porzucają niedoczytane pozycje. Dlatego też wróciłam do niej ponownie. I nie żałuję. "Historia Carrie" z jednej strony jest brutalna, mroczna i przygnębiająca (np. Farma Kucyków), z drugiej odrobinę baśniowa (Ogród). Między wierszami ukazuje jednak motywy jakimi kierują się osoby wybierające ścieżkę swego erotycznego życia w roli niewolnika. Całość napisana jest zgrabnie, bez zbędnego słodzenia, niesztampowo. Zdecydowanie dobra lektura dla osób o mocnych nerwach, lubiących dobre językowo i narracyjnie powieści.
Avatar użytkownika - agatrzes
agatrzes
Przeczytane:2013-10-08, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Autorka nie oszczędza czytelnika serwując mu ostre i perwersyjne sceny erotyczne. Nie upiększa i nazywa ,,rzeczy" po imieniu nie zapominając o najmniejszym detalu. Wydarzenia śledzimy z punktu widzenia Carrie. Odbieramy rzeczywistość jej oczami, a dostęp do jej myśli i odczuć ułatwia ,,wejście" w jej psychikę i zrozumienie podejmowanych przez nią decyzji. Niestety, w wielu sytuacjach nie potrafiłam pogodzić się z jej wyborami i bezgraniczną uległością. Sięgając po tę książkę byłam pewna, że zobaczę BDSM z bliska, że uda mi się zrozumieć, co jest w tym podniecającego, ale nie przypuszczałam, że autorka zafunduje mi wrażenia na jakie nie jestem przygotowana, że mnie zszokuje i wystawi moją wrażliwość na ciężką próbę. Książka niewątpliwie zawiera ciekawą lekcję. Obnaża jeszcze jeden temat tabu i choć nie jest to lektura łatwa, warto się z nią zmierzyć, żeby zrozumieć i ,,oswoić" pewne zjawiska, która nam osobiście mogą się nie podobać, ale dla innych stanowią ważny element życia.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski