Her Soul for Revenge. Przeklęte dusze

Tom 2 cyklu Przeklęte dusze

Przeżyła horror. Teraz to ona zgotuje go swoim oprawcom. Choćby miała za to zapłacić duszą.

Piętnaście lat to z pewnością za mało, by poradzić sobie z odkryciem, że świat jest pełen potworów. Nie tylko takich z legend i koszmarów, ale także tych dobrze ukrytych w ludzkiej skórze. Zdradzona przez osoby, którym ufała, Juniper szybko doszła do wniosku, że ma przed sobą tylko dwie możliwości: zostać drapieżcą albo skończyć jako ofiara.

W szpitalu psychiatrycznym nikt nie chciał uwierzyć w historię Juniper, która omal nie została poświęcona w rytuale dla mrocznego bóstwa. Ludzie w maskach z jelenich czaszek? Sekretne ceremonie w starej katedrze? Czy to nie brzmi jak szaleństwo? Tylko Juniper wie, jak bardzo realny był ten horror. Po latach pragnienie zemsty za doznane krzywdy tylko się w niej wzmocniło. Dziewczyna jest gotowa nawet na pakt z demonem. Czy jednak na pewno wie, z kim go zawiera? I co będzie oznaczać pełne oddanie się mrocznej, prastarej sile, która nie zna litości?

Demon i dziewczyna - które z nich skrywa w sobie więcej mroku? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista...

Książkę można czytać jako niezależną opowieść osadzoną w świecie znanym z ,,Her Soul to Take" - pierwszego tomu serii Przeklęte dusze.

Ostrzeżenie

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść książki jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia tego, czym jest praktyka BDSM. Powieść przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.

Informacje dodatkowe o Her Soul for Revenge. Przeklęte dusze:

Przeczytane:2023-06-20, Ocena: 4, Przeczytałam,

🫧 „ℍ𝕖𝕣 𝕊𝕠𝕦𝕝 𝕗𝕠𝕣 ℝ𝕖𝕧𝕖𝕟𝕘𝕖” ℍ𝕒𝕣𝕝𝕖𝕪 𝕃𝕒𝕣𝕠𝕦𝕩  🫧

II TOM SERII „Przeklęte dusze” 🖤

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Her Soul for Revenge” to pełen kontrowersji dark romance, w którym przerażenie i pożądanie dzieli cienka granica. 🔥

Lektura dla odważnych!

WIEK 18 +

Już na wstępie chce zaznaczyć, że książki Harley Laroux są przeznaczone dla osób pełnoletnich ze względu na erotyczne sceny i język.

Juniper - główną bohaterkę książki -  w wieku piętnastu lat próbowano złożyć w ofierze pradawnemu Bogu. Jednak jakimś cudem udało się jej uciec. Od tego momentu jej życie się zmieniło i aby przetrwać musi się ukrywać. Nie ma już miejsca, które mogłaby nazwać domem, ani nikogo na tyle bliskiego, by się na nim oprzeć. Gdy dowiaduje się o śmierci brata, postanawia wrócić do Abelaum i zemścić się na wszystkich którzy ją skrzywdzili. I tutaj potrzebuje sprzymierzeńca. Tym kimś jest demon, który od lat ma na jej punkcie obsesję. Zane jest gotów jej pomóc oczywiście w zamian za jej duszę...

Moje zarzuty wobec tej książki nie są na tyle mocne, aby nie stwierdzić, że książka całkiem przypadła mi gustu. Pomimo kilku wad „Her soul for revenge” czytało mi się naprawdę znakomicie. Już od pierwszych stron niesamowicie wciągnęłam się w tę powieść, a fantastycznie budowane przez autorkę napięcie sprawiało, że dosłownie podskakiwałam na miejscu z ekscytacji na to, co jeszcze wydarzy się na kartach tej lektury.

To właśnie klimat tej książki jest tak wyrazisty, będący zdecydowanie największym jej aututem. Autorka niewątpliwie ma wyobraźnię i talent do tworzenia takiej ponurej rzeczywistości, która w niezwykły sposób działa na wyobraźnie człowieka. Od samego początku powieści tej towarzyszy pewien element zagadkowości, który sprawił, że początkowo sama nie wiedziałam, w co tak naprawdę powinnam wierzyć, a w co nie. Jak już wyżej wspomniałam – autorce w fantastyczny sposób udało się wywołać u mnie gęsią skórkę, a uczucie niepokoju nieustannie mi towarzyszące potęgowało lekko dreszczyk strachu i emocji. Nie wspomnę o wypiekach na twarzy spowodowanych niektórymi scenami.

Zazwyczaj nie jestem skłonna przymykać oko na takie niedociągnięcia, które popełniła autorka (nie chcę spoilerować, dlatego nie mogę dokładnie ich opisać), jednakże dla mnie zawsze najważniejsze było czerpanie przyjemności z czytanej lektury. „Her soul for revenge” dostarczyła mi bardzo wielu przyjemnych wrażeń, dzięki którym czytałam tę powieść z prawdziwym zainteresowaniem, nie mogąc doczekać się tego, co jeszcze wydarzy się w tej książce.

„Her soul for revenge” to wciągające dark romance, który zachwyca nas przemyślaną fabułą, wartką akcją i świetnie wykreowanymi bohaterami. Czytelniku - jeśli lubisz takie paranormalne, mroczne klimaty to śmiało czytaj tę książkę, jeśli jednak nie przepadasz za takimi tematami w książce, odpuść sobie lekturę 🙂

Her Soul to Take. Przeklęte dusze
Harley Laroux0
Okładka ksiązki - Her Soul to Take. Przeklęte dusze

,,Her Soul to Take" to pełna mroku i kontrowersji powieść z pogranicza horroru i erotyku. Uważaj, to podróż tylko dla odważnych. Abelaum to małe miasto...

Wyzwanie. Losers. Tom 0,5
Harley Laroux0
Okładka ksiązki - Wyzwanie. Losers. Tom 0,5

To tylko małe wyzwanie, co złego się wydarzy, jeśli przegrasz? Jessica Martin nie cieszy się opinią miłej osoby. Jako licealna królowa balu, kapitanka...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;