reklama

Harvard Business Review. 10 artykułów, które musisz przeczytać. 2024

Pomysły roku w dziedzinie zarządzania.

Klasyczne koncepcje, ponadczasowe wskazówki, najlepsi teoretycy i praktycy biznesu - wszystko w jednym miejscu

Przeanalizowaliśmy pomysły, spostrzeżenia, koncepcje i najlepsze praktyki biznesowe przedstawione w minionym roku w ,,Harvard Business Review", aby wybrać te najbardziej nowatorskie i wpływowe. Książka ta, zawierająca przemyślenia cenionych ekspertów, od Satyi Nadelli z Microsoftu po Lyndę Gratton z London Business School, oraz przykłady firm od Nestlé do TikToka, dostarcza najważniejszą i najbardziej aktualną wiedzę w dziedzinie zarządzania prosto do twoich rąk.

Zainspiruje cię, by:

.przedefiniować role menedżerów w twojej organizacji,

.włączyć cele ESG (środowisko, społeczną odpowiedzialność i ład korporacyjny) do głównego modelu biznesowego firmy,

.czerpać korzyści z różnic pokoleniowych i zachęcać pracowników w różnym wieku do uczenia się od siebie nawzajem,

.ustalić, jakie umiejętności miękkie są niezbędne wyższej kadrze kierowniczej, i je budować.

.mobilizować wszystkich do rozwijania umiejętności potrzebnych przy transformacji cyfrowej.

Informacje dodatkowe o Harvard Business Review. 10 artykułów, które musisz przeczytać. 2024:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2024-09-24
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: HBR's 10 Must Reads. The definitive management ideas of the year from HBR. 2024

Tagi: Biznes i zarządzanie

Kup książkę Harvard Business Review. 10 artykułów, które musisz przeczytać. 2024

Szukaj i znajduj. Wielkie miasta
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Szukaj i znajduj. Wielkie miasta

W każdej książce znajdziemy 9 szczegółowych plansz, na których dzieci będą wyszukiwały konkretne elementy. Dziecko ćwiczy zmysł obserwacji...

Z problematyki praw na dobrach niematerialnych
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Z problematyki praw na dobrach niematerialnych

Publikacja stanowi 89 zeszyt prac Instytutu Prawa Własności Intelektualnej UJ i zawiera artykuły z zakresu prawa na dobrach niematerialnych....

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski