reklama

Hanka. Na tropie skarbu

„Hanka. Na tropie skarbu” to kontynuacja powieści Moniki Szczesiak „Hanka. Historia pewnego pałacu”.

Tym razem Hanka, niezwykła, zagadkowa dziewczyna, która została wyposażona w dar czytania ludziom w myślach i przewidywania tego, co powiedzą, wikła się we frapującą historię. Wraz z gronem przyjaciół, po budzącej grozę przygodzie w pałacu księcia Bronisława, wpada na trop skarbu i z pomocą Ignacego, studenta archeologii, a przy tym zatrudnionego na sezon kelnera w Starym Dębie, restauracji jej rodziców, bierze udział w jego poszukiwaniach. Gdy dziewczyna wysłuchuje od starego Józefa historii Racheli i Mateusza, zaczyna się domyślać, że ta historia w jakiś sposób jej też dotyczy. Utwierdza ją w tym przekonaniu zachowanie matki i babci Lusi – zdecydowanie próbują przed nią coś ukryć, uciekając się nawet do czarów.

Jaką rodzinną tajemnicę skrywają najbliższe Hance kobiety? Kim jest Hanka i czy poradzi sobie z odkrytą przypadkiem prawdą?

„Hanka. Na tropie skarbu” to wartka akcja, fabuła pełna przygód i nieoczekiwanych, czasem zabawnych zwrotów akcji, barwny język i charakterni bohaterowie.

Informacje dodatkowe o Hanka. Na tropie skarbu:

Przeczytane:2013-11-10, Ocena: 5, Przeczytałem, Przeczytane,
Hanka. Historia pewnego pałacu
Monika Szczesiak0
Okładka ksiązki - Hanka. Historia pewnego pałacu

Jak twierdzi tytułowa bohaterka "Historii pewnego pałacu", każde miasteczko powinno mieć swoją tajemnicę, żeby w jakiś sposób przyciągać turystów. Dzięki...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski