Gwiazda jednego przeboju

Bee Bearhorn wylansowała piosenkę, która dotarła na szczyty list przebojów. Potem o niej zapomniano. Po piętnastu latach umiera. Jej przyrodnia siostra wyrusza do Londynu uporządkować sprawy Bee, której prawie nie znała. Usiłuje rozwiązać zagadkę jej życia...

Informacje dodatkowe o Gwiazda jednego przeboju:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7298-244-9

Kup książkę Gwiazda jednego przeboju

Gwiazda jednego przeboju - opinie o książce

Bardzo ciekawa obyczajówka z tajemnicą z przeszłości. Mamy toksyczną matkę i dwie siostry. Trzeba rozwiązać tajemnicę śmierci starszej siostry i wraz z młodszą siostrą uwolnić się emocjonalnie od bagażu toksycznej narcystycznej matki. Bardzo ciekawy temat i powieść.

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2021-04-17, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2021, 52 książki 2021,

Bee Bearhorn marzyla o karierze piosenkarki.Niestety udalo sie jej wybic na szczyty list przebojow tylko jedna piosenka.Po jakims czasie takl jak szybko rozpoczela kariere tak szybko je zakonczyla. Probowala jeszcze nie jeden raz ale sie nie udalo.Piosenkarka umiera po pietnastu latach od debiutu. Po jej smierci jej mlodsza siostra probuje uporzatkowac pozostawione sprawy po denadce. Ana szukajac prawdy o zyciu zmarlej siostry sama zaczyna odkrywac prawde o ktorj nie miala pojecia .Czym tak naprawde zajmowala sie Bee i czy co siostra odkryje o niej wkrecajac sie w swiat w ktorym zyla. Dobra ksiazka.Autorka mowi o tym,ze czasem to co wiemy o kims bliskim tylko z jego opowiadan nie zawsze jest prawda a czasem ta wlasnie prawda moze nas zaskoczyc i to czesto nie tak jakbysmy chcieli.

Nowe życie Kariny
Marta Nowik