Furia. Skuteczne sposoby pokonania złości

Stop! Okiełznaj dziką bestię gniewu!

Ekstremalnie silne emocje? Potężna fala wściekłości nie do opanowania? Gwałtowny skok adrenaliny?

Co doprowadza Cię do szału? Koledzy w pracy? Rodzina? Ekspedientka w warzywniaku? Ludzki gniew jest żywiołem równie nieposkromionym, co pożar lasu. A przecież każdego dnia czyha na nas tak wiele pokus! Czy zdarza Ci się od czasu do czasu stracić kontrolę nad sobą? A może ataki złości są tak częste, że zaburzają rytm Twojego życia? Nagły napad furii może sprawić, że przez kilka chwil poczujesz się naprawdę dobrze... a potem długo będziesz żałować swoich słów i czynów.

Pewnie odnosisz czasem wrażenie, że jesteś niczym doktor Jekyll i pan Hyde. Budzi się w Tobie demon, któremu pozwalasz siać spustoszenie. Sprawdź, co dzieje się w Twoim mózgu podczas gwałtownego ataku gniewu. Dowiedz się, jak rodzi się furia. Kierując się radami eksperta w dziedzinie gniewu, opracuj plan awaryjny działający w nagłych wypadkach oraz pracuj nad trwałą zmianą. Nie poddawaj się terrorowi własnej wściekłości. Opanuj ją i zamień w pozytywną oraz twórczą energię.

Poznaj tkwiącego w Tobie wroga i naucz się go rozbrajać.

Wypełnij kwestionariusz na temat uczucia furii. Sprawdź, jakie zniszczenie sieje stres i emocjonalna trauma. Rozpracuj schemat swoich nagłych ataków gniewu. Naucz się ufać sobie i wierzyć we własne siły. Poznaj praktyczne metody radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. "Gniew zamyka w sobie wszystkie grzechy śmiertelne." Mikołaj Rej

Informacje dodatkowe o Furia. Skuteczne sposoby pokonania złości:

Wydawnictwo: Sensus