reklama

Flash 5. Podstawy

Zadaniem tej książki jest dostarczenie Czytelnikowi niezbędnych informacji, które są konieczne do opanowania zasad funkcjonowania programu Flash 5. Jej lektura powinna być pomocna w zrozumieniu podstawowych kwestii -- sposobu łączenia komponentów filmów Flasha i korzystania z jego podstawowych narzędzi. Integrację całej wiedzy zapewni natomiast seria szczegółowo opisanych ćwiczeń. Nasza misja polega więc - by posłużyć się metaforą - na wejściu na orbitę wokół planety Flash, wraz z całym wyposażeniem i środkami koniecznymi do bezpiecznego lądowania.

Książka ta jest bardzo pomocna przy analizie wszelkich aspektów projektowania interfejsów za pomocą Flasha. Stopniowo wzbogaca naszą wiedzę i umiejętności. Omówione zostają tu również możliwe pułapki i trudności, z jakimi stykają się projektanci witryn sieciowych. Zawiera więc dużo istotnych informacji. Pozwala poznać najprostszy sposób projektowania witryn, które będą przyjazne dla Sieci i podsuwa rozmaite rozwiązania problemów, z jakimi się spotykamy, gdy owoce naszej ciężkiej pracy chcemy umieścić w Sieci.

Informacje dodatkowe o Flash 5. Podstawy:

Wydawnictwo: Helion