reklama

Flash 4. Sztuka ruchu

W książce tej dokonano, krok po kroku, rekonstrukcji kilku udanych projektów graficznych interfejsów i animacji sieciowych. Spośród licznych zleceń, jakie przeszły przez biuro autora książki, wybrał on osiem prac, które prezentują techniki pracy zwiększające szanse na sukces w dziedzinie projektowania animacji sieciowych.

Wybrane zagdanienia: sztuka ruchu, reklama poniżej 20kB, modele 3D, wektoryzacja obrazu wideo, rekonstrukcja projektu: ManiFestival Site, rekonstrukcja projektu: Juxt Interactive, rekonstrukcja projektu: Macromedia Shockzone, rekonstrukcja projektu: Hillmancurtis.com Navigation. Warto zacytować zdanie autora: "Początkowo uważałem Internet za podrzędne środowisko; zbyt wiele ograniczeń, za małe możliwości ekspresji. Kiedy jednak na poważnie zająłem się projektowaniem dla Internetu, przełamałem się. Te same ograniczenia, które kiedyś wydawały mi się tak irytujące, ukształtowały mnie i uczyniły projektantem, którym jestem dzisiaj. Pokochałem tę robotę... a konieczność znajdowania drogi w labiryncie ograniczeń pomogła mi koncentrować się na tym, co chcę osiągnąć".

Jeśli chcesz spróbować swoich sił, przygotować naprawdę oszałamiające projekty, które wzbudzą zainteresowanie twoich parnterów handlowych -- koniecznie kup tę książkę. Poznaj metody profesjonalistów!

Informacje dodatkowe o Flash 4. Sztuka ruchu:

Wydawnictwo: Helion