Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

Czy jesteśmy nieśmiertelni?

Doktor AmitGoswami, fizyk kwantowy i współczesny myśliciel, przedstawia dowody na istnienie życia po życiu. Wykorzystuje zdobycze nauki, by pokazać, że reinkarnacja nie jest jedynie przedmiotem wiary, a kontrowersyjne zjawisko zwane channelingiem - fenomen, dzięki któremu niektórzy ludzie potrafią wcielać się w dusze zmarłych - znajduje swoje naukowe wyjaśnienie. Dzięki fizyce kwantowej Goswami odkrywa sposoby, by poznać poprzednie wcielenia i przypomnieć sobie zdarzenia z przeszłości. Umożliwi to nie tylko rozwój duchowy w obecnym wcieleniu, lecz także zaplanowanie nowej, lepszej przyszłości.

W swoich książkach Goswami łączy pozornie przeciwstawne sobie światy duchowości i nauki. Pokazuje, że świadomość funkcjonować może na wielu płaszczyznach, a odpowiedzi na najtrudniejsze pytania od wieków nurtujące ludzkość są w zasięgu ręki. Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się z nami po śmierci, czy poprzednie wcielenia zostawiają w nas ślady oraz czy kontakt ze zmarłymi jest możliwy - koniecznie zajrzyj do tej książki!

Informacje dodatkowe o Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-09-06
Kategoria: Popularnonaukowe
Tytuł oryginału: Physics of the Soul: The Quantum Book of Living, Dying, Reincarnation and Immortality

Tagi: Popularyzacja nauki

Kup książkę Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności - opinie o książce

Bóg jeszcze nie umarł
Amit Goswami0
Okładka ksiązki - Bóg jeszcze nie umarł

Oto rzetelna, bezstronna teoria ewolucji uwzględniająca hipotezę boga… kwantowego i potwierdzająca tezę Einsteina, że wszystko we wszechświecie dzieje...

Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności
Amit Goswami0
Okładka ksiązki - Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

Czym jest śmierć? Pytanie z pozoru łatwe: śmierć to koniec życia, kres istnienia. Ale czy na pewno wiemy, czym jest życie? - dr Amit Goswami Genialny...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska