Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty od 2294 do przyszłości

Ten wyjątkowy przewodnik to publikacja, na którą czekali polscy fani Star Treka. W książce znalazły się szczegółowe opisy statków Gwiezdnej Floty z XXIV wieku, w tym U.S.S. Enterprise NCC-1701-D, U.S.S. Voyager, pierwszego prawdziwego okrętu wojennego Gwiezdnej Floty, jakim był U.S.S. Defiant oraz statków klasy Akira. Ostatni rozdział został poświęcony służącej do podróży w czasie flocie z odległej przyszłości. Każdy opis uzupełnia unikalna grafika. Ilustracje, wykonane komputerowo na podstawie prawdziwych makiet statków wykorzystywanych w serialu, pozwalają ukazać najdrobniejsze szczegóły konstrukcyjne opisywanych maszyn, co jest szczególnie ważne w przypadku statków, które gościły na ekranach jedynie przez chwilę. Na rynku dostępna jest także pierwsza część encyklopedii poświęcona statkom Gwiezdnej Floty lat 2151-2293.

Informacje dodatkowe o Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty od 2294 do przyszłości:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
Tytuł oryginału: Star Trek Shipyards Starfleet Starships: 2294 to the Future. The Encyclopedia of Starfleet Ships

Kup książkę Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty od 2294 do przyszłości

Encyklopedia statków Star Trek. Statki Gwiezdnej Floty od 2294 do przyszłości - opinie o książce

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski