Ekonomia od podstaw. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o gospodarce

* Czy kapitalizm skończy się jak imperium rzymskie? * Co będzie z nami jutro -- niepokojące trendy gospodarcze. * Jak powstaje PKB -- system gospodarki rynkowej.Dokąd zaprowadzi nas współczesny kapitalizm? Zaleją nas tanie produkty z Trzeciego Świata? Ludzka praca stanie się zbędna? Kiedy nadejdzie następna recesja? Czy zdołamy zapewnić dostatek przyszłym pokoleniom? Często zadajemy sobie takie niepokojące pytania, choć nie potrafimy udzielić odpowiedzi. Ale możemy poznawać mechanizmy rządzące gospodarką, aby podnosić poziom świadomości ekonomicznej i podejmować bardziej przemyślane decyzje finansowe.Książka "Ekonomia od podstaw. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o gospodarce" jest ambitną i szczegółową analizą niepokojących problemów współczesnej gospodarki. Autorzy, uznani ekonomiści, posługują się przejrzystą logiką i formułują czytelne wnioski. Pomagają zrozumieć zjawiska, które zapewne nieraz budziły Twoje obawy: * rosnące zróżnicowanie dochodów ludności, * kurczący się świat globalnego kapitalizmu, * widmo wiecznej inflacji, * przenikanie się sfer biznesu i polityki, * skutki rewolucji technologicznej, * coraz większe zadłużenie i wzrost wydatków sektora publicznego.

Informacje dodatkowe o Ekonomia od podstaw. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o gospodarce:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0195-3

Kup książkę Ekonomia od podstaw. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o gospodarce

Ekonomia od podstaw. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o gospodarce - opinie o książce

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun