Eins, zwei, drei - to podręcznik do nauki języka niemieckiego dla najmłodszych oparty na najnowszych osiągnięciach dydaktyki i metodyki nauczania. Stwarza możliwości kreatywnych rozwiązań w pracy z dziećmi. Proponowane teksty, gry, piosenki, zabawy i ćwiczenia dostosowane są tematycznie i metodycznie do możliwości intelektualnych i potrzeb emocjonalnych dziecka. Podręcznik ten może być również wykorzystywany na kursach i w nauczaniu indywidualnym.

Informacje dodatkowe o Eins, zwei, drei. Klasa 1 Język niemiecki. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 1 (komplet z kasetą). Szkoła podstawowa:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Data wydania: b.d
Kategoria: Języki obce
ISBN: 83-7195-010-1

Kup książkę Eins, zwei, drei. Klasa 1 Język niemiecki. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 1 (komplet z kasetą). Szkoła podstawowa

Eins, zwei, drei. Klasa 1 Język niemiecki. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 1 (komplet z kasetą). Szkoła podstawowa - opinie o książce

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz