Efektywność osobista. Zarządzanie sobą i innymi w czasie

Wizja - obraz przyszłości Zasada SMART Wyznaczanie celów wspólnie z innymi Typologia osobowości C.G. Junga Systemy reprezentacji Proaktywność - reaktywność Autorytet wewnętrzny i zewnętrzny Drzewo zarządzania sobą w czasie

Jak żyć na 150%?

Bezdyskusyjnie doba każdego człowieka na świecie ma dokładnie tyle samo godzin. Podobnie rzecz ma się z tygodniami i latami. Jak więc wyjaśnić fakt, że niektórzy z nas żyją aktywnie 24/7, a inni wciąż gonią w poszukiwaniu straconego czasu? Wszystko zależy od efektywności jednostki lub grupy, w której dana jednostka funkcjonuje. Wysoka efektywność oznacza najlepsze rezultaty podjętych działań, opisane relacją uzyskanych efektów do poniesionych nakładów. To "robienie rzeczy we właściwy sposób", "robienie rzeczy w jak najkrótszym czasie" oraz po prostu "robienie właściwych rzeczy".

Skoro sięgasz po tę książkę, na pewno jesteś aktywnym człowiekiem, masz dużo obowiązków i jeszcze więcej marzeń do spełnienia. Chciałbyś także mieć więcej czasu, prawda? A czy wiesz, że każda godzina przeznaczona na planowanie dostarcza Ci czterech godzin wolnego czasu, który możesz spożytkować, jakkolwiek zechcesz? Poświęć kilka godzin na lekturę tej książki i zgłoś się po odbiór należnego czasu.

Przygotuj się na swoje przeistoczenie i baw się przy tym dobrze. Rób sobie przerwy i analizuj ćwiczenia. Czytaj czynnie - traktuj książkę jak materiał roboczy. Bądź świadomy tego, że sukces osiągają tylko tacy ludzie, którzy potrafią się zmieniać.

Informacje dodatkowe o Efektywność osobista. Zarządzanie sobą i innymi w czasie:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-12-16
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Efektywność osobista. Zarządzanie sobą i innymi w czasie

Efektywność osobista. Zarządzanie sobą i innymi w czasie - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung