reklama

DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 19

SPRAWIĘ, ŻE POCZUJESZ SIĘ LEPIEJ!

Przed premierą filmu ukochana babcia Mizuhary odchodzi. Ponieważ zachowanie sąsiadki wydaje się obojętne i wygląda na to, że dziewczyna dusi w sobie uczucia, Kazuya zaprasza ją na randkę,
która ma poprawić jej humor. W tym celu pożycza pieniądze od szefa z pracy dorywczej i wynajmuje dziewczynę na cały dzień.
Jest zdeterminowany, by spełniać wszystkie jej zachcianki, ale Mizuhara nie przestaje zachowywać się jak profesjonalna dziewczyna
do wynajęcia – wkłada ubranie, które wpadło chłopakowi w oko i trzyma go za rękę podczas seansu filmowego!
Czy Kazuya jest w stanie pomóc Mizuharze? Tom 19 wystawi na próbę jego “siłę chłopaka”!

Informacje dodatkowe o DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 19:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2024-02-01, Ocena: 4, Przeczytałem,

DZIEWCZYNA I IDEALNA RANDKA

Dziewiętnasty tomik ,,Dziewczyny do wynajęcia" w pewnym momencie stara się - znów - pójść jakby w konkret, spróbować namieszać i doprowadzić do sytuacji, gdzie główny bohater w końcu zmieni swój status quo, ale wiadomo co z tego wynika. Ale zabawa z tomikiem, jak zawsze, udana jest, na nudę nie ma miejsca, a całość, skupiona właściwie wokół jednej tylko randki realizowanej krok po kroku, przez dwieście stron potrafi utrzymać naszą uwagę, zainteresowanie i jeszcze doprawić to wszystko kilkoma emocjami, więc dobrze jest i ciekawie się zanosi na przyszłość.

Kazuya postanowił poprawić nieco humor Mizuhary po stracie babci i zdecydował się wynająć ją jeszcze raz, tym razem na cały dzień, i nie szczędzić pieniędzy, byle doprowadzić ją do zadowolenia. To spotkanie to ma być randka - a właściwie ,,randka" - idealna, zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach, z masa Kazuya i co z tego wyniknie? Czy Mizuhara zostanie pocieszona? Czy chłopakowi wystarczy pieniędzy? No i co dalej? Bo Kazuya coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Mizuhara to ta jedna jedyna, miłość jego życia i w ogóle, aż w końcu emocje biorą górę i słowa - a w końcu także łzy - zaczynają płynąć...

Avatar użytkownika - isil
isil
Przeczytane:2024-01-02, Ocena: 4, Przeczytałem,
DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 13
Reiji Miyajima0
Okładka ksiązki - DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 13

Kazuya deklaruje Mizuharze, że pomoże jej spełnić marzenie, jakim jest pokazanie babci filmu z udziałem wnuczki! Postanawia zebrać środki za pomocą platformy...

DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 16
Reiji Miyajima 0
Okładka ksiązki - DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 16

Rozpoczynają się zdjęcia do filmu, który ma być spełnieniem marzeń Mizuhary! Dzięki jej zdolnościom aktorskim kręcenie materiału prze-biega gładko, aż...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung