reklama

DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 12

Trwa wielka operacja militarna, w której Kazuya towarzyszy Sumi podczas jej randki treningowej! Sumi przywdziewa szkolny mundurek i zabiera Kazuyę do jego ukochanego oceanarium. Dziewczyna sumiennie przygotowuje się do tego wyzwania, aby jak najlepiej “ugościć” chłopaka. Czy dzięki niej zmartwiony o Chizuru Kazuya ujrzy promyczek nadziei? Oto tom 12, w którym życie bohaterów jeszcze bardziej przyspiesza, a dobroć Sumi niemal eksploduje!

Informacje dodatkowe o DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 12:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-11-02, Ocena: 4, Przeczytałem,

CHŁOPAK, DZIEWCZYNY I EMOCJE

Tyle jest różnych pokus, strasznie dużo

Jak się im wszystkim nie dać, bardzo trudno

Co raz to jedna z drugą lezą pod oczy

Oj pełno jest okazji żeby się stoczyć

Wszędzie dookoła czyha pokusa goła

Wszędzie gdzie się nie spojrzę

Chcę sobie zrobić dobrze

- Elektryczne gitary

,,Dziewczyna do wynajęcia" to jedna z tych mangowych serii, na których nowe tomiki czekam najbardziej niecierpliwie. Bo kupuje mnie, bo śmieszy mnie, przede wszystkim jednak potrafi zagrać na moich emocjach i to cenię. A w tym tomie tych emocji mamy od choroby i jeszcze trochę. Więc przygotujcie się na wzruszenia, na śmiech, na zażenowanie, na kibicowanie i... Na niedosyt także, bo po wszystkim będzie Wam mało.

Randka trwa! Sumi chciała odbyć randkę treningową, Kauzya ją wspiera, ale nie widzi do czego to wszystko zmierza. Zaangażowanie dziewczyny jest wręcz zadziwiająco duże, do tego ma ona swój plan, a na dodatek nadchodzi czas... wyznania! Co z tego wyniknie?

To jednak dopiero początek. Już wkrótce bowiem dojdzie do dramatycznych wydarzeń, które... Właśnie, co ze sobą przyniosą?

DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 18
Reiji Miyajima 0
Okładka ksiązki - DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 18

Film z Mizuharą w roli głównej jest bliski ukończenia. Gdy babcia Sayuri przybywa zobaczyć miejsce, gdzie odbędzie się premiera, traci przytomność. Mizuhara...

DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 3
Reiji Miyajima0
Okładka ksiązki - DZIEWCZYNA DO WYNAJĘCIA: TOM 3

Kazuya jest zdenerwowany zagadkowym zachowaniem Mami. Następnie z mętlikiem w głowie wybiera się ze znajomymi na nadmorską wycieczkę na półwysep...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski