reklama

Dzienniki Nikki. Beznadziejnie zakochana

Tom 12 cyklu Dzienniki Nikki

To już 12. tom przygód zakręconej Nikki, którą pokochały nastolatki w 23 krajach!

Co czeka ją w tym tomie?

Tuż przed wakacjami Nikki poznaje SUPERPRZYSTOJEGO ucznia, który odwiedza szkołę w ramach wymiany. Czy nowa, absorbująca znajomość oznacza koniec przyjaźni z Chloe i Zoe? I czy sercowe zawirowania zagrożą miłości Nikki i Brandona?

Informacje dodatkowe o Dzienniki Nikki. Beznadziejnie zakochana:

Tłumaczenie: Jan Prussak

Tagi: dla dzieci

Kup książkę Dzienniki Nikki. Beznadziejnie zakochana

Dzienniki Nikki. Beznadziejnie zakochana - opinie o książce

Nikki to dziewczyna która zakochała się w swoim koledze Brandonie, najprawdopodobniej z wzajemnością, nastolatka jest szczęśliwa i cieszy się na każde wspólne spotkanie. Niestety pewnego dnia w szkole pojawia się przystojny chłopak Andre, Nikki ma być jego przewodniczką przez tydzień, nic nie byłoby w tym złego gdyby nie to że ktoś postanawia zrobić jej na złość, wspólne zdjęcia z nim które ktoś robi z ukrycia wstawia na portal społecznościowy i podpisuje że są zakochaną parą. Brandon kiedy to widzi jest załamany bo myślał że między Nikki a nim coś jest, ale najwidoczniej się mylił. Nastolatka jest załamana i nie wie jak to wszystko naprawić, jest pewna jednego, że kocha Brandona i chce z nim być więc postanawia mu wszystko wyjaśnić.
Historia Nikki to idealna książka dla nastolatek które przeżywają swoją pierwszą miłość, dziewczyna jest tak zakochana że widzi świat w różowych kolorach i wszystko jest dla niej piękne, a na widok ukochanego miękną jej kolana.
Sama książka jest przepięknie wydana okładka jest bardzo kolorowa i błyszcząca, można pokusić się o stwierdzenie cukierkowa, przypominająca książki dla dzieci, są na niej kolorowe serduszka i para o której jest historia. Całość pisana jest w formie pamiętnika więc jest tam wiele emotek, wykrzykników i wyrazów pisanym dużymi literami, a do tego bardzo dużo grafiki więc książkę czyta się szybko. Dzięki temu oryginalnemu pomysłowi wydania książki jest ona nie szablonowa i zdecydowanie przyciąga czytelnika, może też pomóc nie jednej dziewczynie która chciałaby zacząć pisać pamiętnik a nie wie jak on ma wyglądać.
Przygody Nikki to nie jedna książka a wiele, więc przygoda z nią może nigdy się nie kończyć, każda część ma inną okładkę więc można zebrać całą kolekcję która przepięknie będzie się prezentować w naszej biblioteczce.

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski